Schumacher pao s motora pa udario glavom u beton

Schumacher pao s motora pa udario glavom u beton

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nije prvi put da je bivši svjetski prvak u Formuli 1 pao s motora na testiranju. No već je nekoliko puta rekao da neće odustati od natjecanja

Sedmerostruki umirovljeni svjetski F1 prvak, Michael Schumacher, u nesvjestici je prevezen u bolnicu nakon pada s motocikla tijekom testiranja na Cartageni.
Njemački vozački as, srećom, prošao je bez većih posljedica nakon što je udario glavom u betonsku stazu, a već je tijekom transporta došao k svijesti, nakon čega je u bolnici Virgen de la Arrixaca odagnana svaka pomisao o težim ozljedama.
Nakon što je u nesvjestici ostao ležati na stazi strahovalo se od teže ozljede koju je skeniranje negiralo. Kao neugodna uspomena na pad Schumacheru ostaje bol u vratu i zglobu desne ruke.
Već tijekom prošle godine, natječući se u njemačkom Superbike-prvenstvu, 39-godišnji je Nijemac pao u više navrata. Rekao je da neće odustati od natjecateljske vožnje na motociklima.
Putem svoje službene internetske stranice Michael Schumacher objasnio je cijelu priču.
"Imao sam nesreću prilikom testiranja motocikla na Cartageni, odakle sam iz predostrožnosti prebačen u bolnicu", započinje sedmerostruki bivši prvak svijeta u Formuli 1, te nastavlja opisujući što se točno dogodilo, ujedno umirujući sve zaljubljenike u njegov lik i dijelo:
"Zbilo se to na startno-ciljnoj ravnini prilikom kočenja i naginjanja pred prvi zavoj. Pretrage u bolnici nisu dokazale nikakvu ozljedu, a ja se osjećam dobro".

schumi%20crash.jpg
 
Član
jao ne odustaje...idi bolan auta vozi, jebote 2 tocka...uvijek me nerviro u formuli, evo i sad, kad je ne vozi, ispada glup...
 
Član
Ej nemoj Amidzu da mi dirate on je kralj zao mi sto je pao al opet ce amidza da vozi sta ces kad je blesav - takav se rodis i skidam mu kapu.


ZIVIO SUMI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top