saxo vts- sta vi kazete

saxo vts- sta vi kazete

Član
Molio bih sve koji znaju i dobre i lose stvari o ovome autu da pisu, jer ga namjeravam uzet;)
I sta mi predlazete da uzmem ili ne????
Samo jos da dodam auto je 2000. god i presao je 135 000 km
Hvala unaprijed
http://www.bhtuning.com/p-saxo-vts-iz-ak-crankshaft-t-39921.html
 
Član
Pričekaj Bokija da ti se javi,al mogu ti i ja reći par stvari,pošto su pug 106 gti i saxo vts 90% ista auta.Pazi se zadnjeg mosta,to im je boljka.S motorom nebi trebao imati većih problema,iako nisam siguran zbog toga što je čipovan.Cijena je po meni malo pre visoka,ja sam svoga platio 5500 km,isto 2000 godina;)Sretno
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Pričekaj Bokija da ti se javi,al mogu ti i ja reći par stvari,pošto su pug 106 gti i saxo vts 90% ista auta.Pazi se zadnjeg mosta,to im je boljka.S motorom nebi trebao imati većih problema,iako nisam siguran zbog toga što je čipovan.Cijena je po meni malo pre visoka,ja sam svoga platio 5500 km,isto 2000 godina;)Sretno

Hvala na misljenju, ali mislim da auto vrijedi te pare s obzirom na druga i njihove cijene, a chip je radjen vani tako da mi ne prestavlja neki problem jer se u mene auto nece gazit. Stanje je kako vlasnik kaze perfektno sto mi je vec nekoliko momaka iz iz njihovog klupa potvrdilo tako da vidit cemo u ned
 
Član
Takvo auto se kupuje da se gazi,vjeruj mi da je svaki gažen.Ja sam ti dao primjer moga auta koji je plaćen 2000 km manje,a ista je godina.Ne želim da se netko ljuti,ali šta si očekivao da će ti reći prijatelji od vlasnika auta?Da nevalja? Nije bitno gdje je chip rađen,svejedno nije dobar za motor...Dobro ti sve pregledaj;)Jeli lupan,lupaju li poluosovine,zadnji most...Jako su skupe popravke,jedna poluosovina za mog puga je 700 km,zadnji most košta 1500km...Da te glava zaboli
 
Član
Bas kako kolega kaze dobro pregledati auta koja uzimate... A to su fiina auta,malena a brza... Isto tako pogledaj kad digles na dizalicu dali ima lufta diferencijal ako ima taj mjenjac nece jos dugo ici... Isto tako kompresiju, a ima jos par sitnica kako vidjeti u kakvom je motor stanju... Svako jace auto koje namjeravas kupiti dobro ga pregledaj jer su u tim autima inace ubili brasno pa ih onda prodaju :icon_rolleyes: Nek se niko ne uvrijedi ali tako je... Ako sam koga uvrijedio ja se izvinjavam...
 
Član
Auto je vozen, ali gazen samo na streetrace-u, po gradu nikad neces vidjeti tog momka da daje gasove, cak naprotiv sve po propisu pojas ogranicenje i ostalo!

Kad se za nekog kaze disciplina, mozes reci za njega ..... od voznje do odrzavanja!

Znam licno vlasnika, sam sam perfekcionista i garantujem da boljeg i ocuvanijeg vts-a neces nacu u bih! Auto je bez mane, nista nije sfusereno, sve origi .......... mehanika i sve osatlo ;)
 
Član
Drug imam VTS-a doduse slabiji motor al svejedno auto ide predobro i prezabavno je za voziti, a vozio sam se i s Bokijem ima istu mashinu kao gore spomenuti saxo i ide bolesno . . . sve sto ti je Zela rekao potpisujem s velikim P . . . treba dobro pregledat ovjes i ako je uredu onda oke a mashine su im izdrzljive i ne bi trebalo biti problema nikakvih . . . nezgodni su malo i znaju biti dosta nervozni pri punom gasu pa nisu za pocetnike . . . i nemoj se uvrijediti ni ti ni ostali al to se auto uzima da se gazi i ako ga necesh "gaziti" onda bolje sebi trazi drugo auto sa slabijom mashinom. . . Pozz
 
Član
Nisam rekao da cu ga vozit ko penzic, ali nece ni gas non stop biti u karteru, nit ga kupujem za street race.necu ni fen da kupim da zivce gubim kad negdje uz brdo idem:lol:
Naravno necu auto na slijepo uzimat, pregledat ce se, ali posto je sam momak s tim zanimanjem ne vjerujem da je auto zapusteno i grob
A motor da ne valja ne bi na 402 isao 15.2 sec
 
Legend
Nekoliko drugara imaju ova auta, doduse dva su 8v a jedan je 16v i svi su prezadovoljni autima, ne trose puno, ne kvare se nesto cesto, doduse moras znati da francuze moras redovno servisirat.. al ces sigurno biti zadovoljan autom..

eh sada, sto se tice ovog saxa, prelijep je, ulozeno je siguro dosta novaca, rada, truda i njega, ali sa druge strane vozen je na trkama, vjerovatno ga je i momak na cesti agresivnije vozio, pa to trebas imat u vidu, sve ostalo je sigurno prolazno..

cijena, tu i tamo, ne mozes naci dobrog za manje para sigurno ;)
 
Top