savjeti za sredjivanje enterijera u vw vento

savjeti za sredjivanje enterijera u vw vento

Član
Evo ovako, novi sam na forumu i zelio bi malo da sredim enterijer na mom vw vento-u pa bih molio da mi date neke ideje, predlozite nesto il zakacite linkove u vezi sa tim ;)
 
Član
očistiš lijepo sve iznutra, ubacis led, po mogucnosti nova sjedala i ima da zvoni :D
Nemoj samo farbat unutrasnje plastike u boji auta, do se radi sa lajsanama :D
 
Član
evo da se zahvalim na prijedlogu, posto si ti prvi koji mi je odgovorio :p... Planiro sam jos nesto radit sa folijama i instrument tablu radit pa eto... bice slika nekad ;)
 
Član
Rado al sam u BL trenutn, studiram, pa nemam slika za nabacit... A vento je standardni nisam nista radio na njemu osim sto sam popravio osvjetljenje na prekidacu od svijetala i osvjetljenje na grijanju... ;)
 
Član
Sjedista i tapacirunge u bež eko kozu dio oko rucice mjenjaca i kocnice isto u tu boju i to je to bit ce drama :D:cool:
 
Član


Uploaded with ImageShack.us
Prvi put ubacujem sliku pa valjda sam uradio sve kako treba :icon_biggrin:
Slika nije od mog auta al razlika je veoma mala, kod mene je obicno grijanje a ne klima i na tabli je 5000 a ne 7000 obrtaja ostalo sve je isto (dakle razlika izmedju unutrasnjosti mog bibija i ovoga sa slike je samo nekoliko dugmića :lol: )... Znaci eto sad mozete i na osnovu toga da dajete prijedloge ;)
 
Legend
milijardu varijanti ....... , volis li racing , ili nesto klasicno ?

ako ces nesto race varijantu , Carbon folija nikad nije bila jeftinija , a ako ces na svabski klasik , koža .... eko , prava , alkantara .... svejedno

na kraju google is your friend :cool: , puno ideja i slika , samo pretrazuj ;)
 
Član
Nemaš airbag? skidaj volan. Ove plastike oko grijanja i svjetala itd u carbon. Bijele podloge za taho i neku plavo/crveno komplet osvjetljenje. To je ovo sitnije, za malo para.

EDIT: ovaj vento je odličan gore, sem podmetača. Mada su mi ovi crni detalji previše upadni, ali eto.
 
kombinacija ima puno,, ako vec hoces taj dio da radis, ofarbaj metalik crnom bojom
osvjetljenje crveno, patosnice crne sa porubom crvenim., kozice crne sa crvenim savom i sl,,
samo bez kiceraja
 
Član
E druze a jel znas mozda gdje ima kupiti bijele podloge za tablu, oko njih cu staviti karbon foliju, kazaljke preci fluorescentnom crvenom/narandzastom i izbacit zelena sjenila i obicne sijalice i staviti bijelu led traku??? Ili jel mozna neko zna koje su dimenzije ovih krugova na instrument tabli (cajgeru) pa da odstampam na foliji u nekoj stampariji???
 
Top