savjet

savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kontam uzimat woofer
pa neznam koji da uzmem koji je naj jeli pioneer ili hifonics ili sta drugo
molim savjet sta uzet kontam uzimat dio po dio al da je beton.
 
Početnik
ja nisam bas upucem u to ...cekaj eddu il bekira ja mislim da ti se oni u to kontaju..a pomeni pioneer 307..hehe:cool:
 
Član
po mom misljenju bolji su hifonics woofer-i...

a inace sve americke audio marke su extra dobre... ;););)
 
Član
zavisi koliko para imas:D
ak bas neces izletit previse,imas pioneer,ako si malo vise skontao dati,onda imas dosta siri izbor...novo,polovno?imas kod damira polovnih strojeva,barem tako izgledaju;)
a imas kod muhe,feleta novih
 
Član
edoze je napisao(la):
zavisi koliko para imas:D
ak bas neces izletit previse,imas pioneer,ako si malo vise skontao dati,onda imas dosta siri izbor...novo,polovno?imas kod damira polovnih strojeva,barem tako izgledaju;)
a imas kod muhe,feleta novih

Pozz doe,

jesu dobri, svi su i uzivo kao i na slikama ako ne i bolji.

@Zerr: ako hoces sta dobro da udara za sto manje para, dodji na nasu stranicu http://carshop.omgforum.net tu imas ponudu

a ako ti sta ne godi od toga, mozes mi reci sta hoces pa da ti narucim po cijeni koju dogovorimo.

Pozz
 
Član
evo ovako necu nista pametovat nego cu te lijepo uputit za sve a ja cu rec sto znam, kod mene u kolima svira pioneer, prezadovoljan sam, za moje potrebe je i vise nego dovoljno ovo sto imam, pioneer je se toliko puta dokazo da je spram ulozeno/dobiveno definitivno best buy da nema ama bas nikakve potrebe da se ista prica o njemu, sony je jedan veliki no no, al ako mozes malo vise se protegnut tu su oni famozni alpine type R-ovi koje mnogi kuju u zvijezde .... mada s obzirom da se tolko ne razumijem u alpine, hifonics i ostale, imas muhu on ti moze objasnit kakvi su alpine, dls i esx, bekir je koristio dosta kenwood-ove woofere, mislim da bi on mogo pomoc oko tih, a sto se hifonics-a tice, alden ima neke hifonicse, moze ti on rec kakvi su, antares takodje mislim da bi tu mogo dat koju pametnu s obzirom da ih je i on koristio .... takodje sto edoze kaze, imas kod armina i damira finih woofera, ima jedan sto je meni malo zapo za oko mislim da se zove stelth, ima 500W rms i komplet kromiranu pozadinu zvucnika, ako malo pucas na styling, nebi ti ni to bilo lose da uzmes .... eto toliko od mene .... pozzz

P.S. damir me malo preteko :cool::cool::cool:
 
Član
stealtha imamo 2, 1 komad 1000 w. max /500 RMS i 2 komada 450 w max./250 w RMS i prelijepi su

za stealth bih ja mogao reci da je isto dobra kupovina

dalje imas i crunch, ne govorim zato sto ga imas, ne moras moj kupiti, ali isto dobra marka, kod nas nepoznata, dolazi iz iste kuce i hifonics i isto dobro tuku.
 
Član
Imas tu i ESX-a koji si isto extra wooferi,a prihvatljivi su cijenom isto kao i hifonics
zatis imas alpine,dls....

www.caraudio.ba

odi vidi i ak ti se svidi naruci ili otidji kod Muhe u caraudio
Dervisa Numica
 
Član
Mislim da je bezze pricati o bilo kakvim wooferima dok nam ne kazes svotu novca koju si planirao da izdvojis za woofer dali si kontao jedan woofer ili dva i naravno velicina woofer.To sto si ti naveo je sirok pojam.Malo preciziraj temu:icon_question:
Ali one dvije sto si naveo pioneer ili hifonics ako imas para uzmi hifonicsa ako si tanak onda uzmi pioneer za manje para neces nsita bolje naci
et toliko ;)
 
Član
p iskreno ono u ede mi se svida sto prodaje. pioneer 307 sad zasad bi uzeo samo jedan pa nekad bi volio nako nesto sto on prodaje
samo neznam jel mi bolje uzet nove ili polovne jer jedan je 135km nov
koliko je onda polovan i isplatil se uzimat polovan
 
Član
kod mene su 257 ;) .... i kao sto sam reko prezadovoljan sam njima, samo nabavio sam sebi neki drugi subic pa se uskoro nadam i jednom finom (cad15 ili brutus) pojacalu da ga pogonim :cool: ....
 
do 150km, ja bih uzeo ovo.. bar od onog sto ima kod nas u BiH kupiti..

Hifonics HFi..

Hifonics-HFI-12D4.jpg
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
do 150km, ja bih uzeo ovo.. bar od onog sto ima kod nas u BiH kupiti..

Hifonics HFi..

Hifonics-HFI-12D4.jpg

evo i link za ove:

http://www.solonet.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=70

a imas isto tako dole u oglasima alden ih prodaje sa kutijom dosta slicnoj mojoj kutiji ;) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top