savjet

savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zerr je napisao(la):
mozda je glupo ali bi volio kad bi raja na bhtuningu mogla da igra kaku igru kad su na netu na primjer nfs, canter, i da se tu takmici itd ....:icon_confused:

hajmo igrat NFS al uzivo samo jos da se dogovorimo po kojem se gradu ganjamo :lol:
 
Član
arminnn je napisao(la):
Zerr je napisao(la):
mozda je glupo ali bi volio kad bi raja na bhtuningu mogla da igra kaku igru kad su na netu na primjer nfs, canter, i da se tu takmici itd ....:icon_confused:

hajmo igrat NFS al uzivo samo jos da se dogovorimo po kojem se gradu ganjamo :lol:

Evo ja cu organizovat Baghdad off-road combat zone race:D
 
N

nenad

Deyo sta bi sa novog banera? Danas je bio neki novi i brzo nestade?
 
Član
Da i ja iskoristim da pitam vas kad pročitate jednu temu i izađete,jel i dalje stoji kao nepročitana? Ili kad napišete post i izađete,opet isto kao da i niste napisali,sve dok ne uradite refresh ?
 
Član
Pročitam temu u garaži i onda kliknem ''garaža'' da pogledam i ostale teme,i ta tema mi opet ostane kao da je uopšte nisam čitao ili kad napišem post i izađem meni i dalje stoji kao da nisam napisao nego piše da je zadnji napisao moj prethodnik.Sve to dok ne uradim refresh,prije se nije dešavalo,a počelo je juče čini mi se
 
Član
Na svakoj ubogoj temi,u onoj temi ko je koga vidio čak piše da je last post od rcat a ja kad uđem meni zadnji nexusov,ni refersh ne pomaže na toj temi
 
Član
Hahahah nije valjda da si nemoćan,to si ti nešta čačno,il popravi ili će biti pomolimo se za Deyu :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top