savjet za "safe mod" to jest rjesenje moguce :)

savjet za "safe mod" to jest rjesenje moguce :)

Član
Mnogo se pise o ovom problemu mnogo se polemise o ovom problemu,a uvjek su sitnice u pitanju.doduse desise i veliki problem....Pa da pocnemo....

Prvi put kad je mene safe mod zezo skido turbinu cistio al ponovo kad sam je vratio pa po gasu...isti vrag zamjenio sva vakum crjeva i onda pocelo sasvim solidno da ide i da vuce.....

Drugi put kad je baco u safe mod intercooler vrisno probio se pusto ulje susto ma havarija ziva doduse tad je baco safe mod samo preko 140 kmh...

Sad zadnji put kad je bacio u safe mod odlucio sam sam da se posvetim tome kolko sam mogao da vidim turbina je bila o.k,vuca do 100 sasvim o.k ali poslije 100 pada...
Svi odma standardno turbina ciscenje reparacija.....

Ali nakon visesatnog gledanja i mjenjanja crjeva od vakuma skonto sam da zracni nepovratni ventil nedrzi zrak nego ga pusta u oba smjera sto minije bilo logicno otisao uzeo kosta par maraka...postavio probo ne ide....Ali okreno vakum ventil ma auto leti znaci nikad ga trecom nisam mogao navuci preko 100 kmh a veceras je 4 navuko 150 kmh ali posto je lose vrjeme bilo nisam smjeo da koristim 5 brzinu....

zakljucak jebeni vakum u vecini slucajeva igra veliku ulogu u radu turbine par je se kod mene to ispostavilo nisam neki majstor ali vozam vec dugi niz godina vozac i po profesiji za volanom povazdan pa sam donekle i samouk majstor ;)
NA SLICI SE VIDI VACUM VENTIL ;) nadam se da ce nekom pomoci meni jeste pozz :123:

518sn4.jpg
 

LSD

Član
sunce ti maznem nikad mi nije palo na pamet ovo....sve sam radio k'o i ti al preko 140 ne ide i bog :D

ako ovo upali castim :cool::cool:
 
Ja imam 4 kom ovih sranja na motoru i desilo se par puta nece da vuce i samo njih pregledam i mora na nekom od njih pizdarija da bude
 
Član
LSD je napisao(la):
sunce ti maznem nikad mi nije palo na pamet ovo....sve sam radio k'o i ti al preko 140 ne ide i bog :D

ako ovo upali castim :cool::cool:

druze meni je upalilo,treba poceti od banalni stvari to jest sitnica ka vecem kvaru ha ja

caus-turbo je napisao(la):
dobro je to sve ;) ali da nece sta skodit motoru turbini??

Jarane sta ce skoditi motoru kad je ovo tvornica stavila...hahha dobar si ;)
 
kod mene nije palio safe mod ali nije htio preko 140 i trzo je kad se stisne, mijenjo ta govna par puta dok nisam u druga vidio kako ide raspored vakuma i sad ide ko GTI :lol:
 
ma kod mene dobro vuce do 100 super ali mi nekako preko 100 kilavo do bola gas u pod a ono ko baja kazalja :lol:
 
ma moze i ovaj ic samo skoro sam ja pisao od kako sam turbinu zamjenio ili mi izgleda da slabije ide ili je bas tako prije je to bilo divlje nisi mogo obuzdat hah 74kw pih :cool: heh
 
Top