savjet za raspon felgi fabrika i sminka

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

savjet za raspon felgi fabrika i sminka

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

GoPlay

tito_i_partija je napisao(la):
koji je ET tih opelovih...od toga ti zavisi to grebanje a ne od dimenzije guma tolko...gume cent sire nista ne znace je uvijek fabricki ima lufta na sve strane a to ti je po pola cm unutra i pola van, tako da nije problem...a jos su manje obimom tako da nema frke...samo napisi et tih opelovih ili napisi sa kojeg su opela fabricki...

evo sad gledam ako su sa astre ili vektre te felge mogo bi bit belaj...jedine koje ja vidim opelove da su 15ke 4x100 bile su 6x15 ET49...valjski rub felge ce ti bit izbaceniji skoro 3cm u odnosu na sadasnje stanje...premjeri i vidi imal tolko prostora...smotaj puni pa vidi opet imal 3cm prostora prema van prema unutrasnjem blatobranu...procitaj vise puta shvatices sta hocu da ti kazem :D

Ove celicne felge su od opela Vectre B 1998g (ne znam koliko jota i koliki je ET...)
 
Član
ma nista ti tu nece osjetiti ni auto ni motor ni ti, osim jedne stvari, a to su rupe, jer ces ih puno vise osjetiti nego sad sa tim profilom gume.
kod mene su fabricke bile 15ke sa gumama 185/65 a ja sam imao na autu 17ke sa 205/40 naprijed i 215/40 nazad i nista nije zapinjalo...
 
Član
Ja racunao nesto sad su mi fele i gume 185/55/14 a zelim da stavim 195/50/15 izracunato 38mm sta to znaci da ce biti manje il vece ne kontam kako ce biti na autu ruzlo il lose
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top