Savjet za mali spojler

Savjet za mali spojler

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Upravo sam kupio jedan mali spojler ili kako to neki zovu "usne", to je nastavak koji ide na vec postjecu karambolku.
Pa bi zamolio Vas koji ste se vec susretali sa ovim, kako da to postavim na auto, posto ja ne vidim nikakve rupe.
Da ne duzim pricu jel se to ljepi, sarafi ili kako vec.
Molim one koji uistinu znaju da pisu ne trebaju mi savjeti onih koji se sa tim nisu susretali.
Auto je pezo 206.
Imam par slika kako to izgleda na autu.[attachment=24031][attachment=24032]
 
Član
mislim da ga mozes zalijepiti onim ljepilom za sofersajbe, kosta oko 20 KM, veoma je jako....
pozzzzz.
 

i30

Član
slazem se sa kolegom da ti je naj bolje da ljepis ljepilom za sofersajbe. Samo jos jedno da obratis paznju kada budes kupovao da uzmes i prajmer koji se nanosi na lak da bi bolje zaljepilo.

pozz
 
Član
Ajd ti uslikaj taj lip sa unutarnje strane kako izgleda, onda ti mogu predlagat xxx nacina kako ga najlaske i najbolje postaviti...
 
Član
Slazem se time da bi bilo dobro zalijepiti ljepilom za sofersajbe ali ja bi stavio i pop nitne!Iz iskustva, nekoliko puta zakaci spojler nesto, snijeg npr. pocet ce se polako odljepljivat a cim na jednom mjestu pocne lako se prosiri pukotina i tako da mozes ostati bez spojera:icon_biggrin:
btw, zalijepi ljepilom i onda pop nitne, makar po jednu na coskove i 2-3 po sredini i nema mu smrti!
 

i30

Član
nemas potreba za nitnam jer prajmer i ljepilo za sajbe je sasvim dovoljno nema sanse da spadne moze samo da sve razbije ali da otpadne nema sanse i kada bude skidao bice problema
 
Član
Hvala vam momci.
Error nemam ga sta slikati sa unutarnje strane kad nema nista, kako sam ja vidio.
Odradim ja to sa tim ljepilom i prajmerom, pa valjda ce drzati.
Ako bude potrebno i te nitne nisu ni one problem.
 
Član
Mislio sam da vidim koliko je debel, jel od poliestera ili je abs plastika i ostalo,al nebitno, ja ti mogu potpisati damira, moje misljenje je isto da idu pop nitne skupa sa ljepilom,jer ipak postoji rizik da otpadne, dok ga sa nitnama mozes samo otkinuti...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Mislio sam da vidim koliko je debel, jel od poliestera ili je abs plastika i ostalo,al nebitno, ja ti mogu potpisati damira, moje misljenje je isto da idu pop nitne skupa sa ljepilom,jer ipak postoji rizik da otpadne, dok ga sa nitnama mozes samo otkinuti...


Hvala druze, tako ce onda i biti.
 
Član
ako je od poliestera ne stezi ga pop nitnama prije ce ti puci nego sto ces ga pricvrstiti,probusi rupu i saraf sa podloskama i zasarafi.;)
 
Član
http://cgi.ebay.at/Peugeot-206-Front-und-Heckaufsatz_W0QQitemZ350235351563QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item518ba75a0b&_trksid=p3286.c0.m14

Evo da ne bude vise zabune, evo to je taj spojler.Ako neko zna bolje njemacki neka vidi od cega posto sam ja nemam pojma o njemackom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top