savjet za kupovinu

savjet za kupovinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav svima evo rijesio sam da prodam brava pa sam mislio uzeti seat ibizu 2001 godiste pa me zanima kakav je auto sto se tice udobnosti odrzavanja i jeli to dobar izbor znam da ima par clanova ovu ibizu pa neka napisu svoje iskustvo sa ovim modelom da mi pomognu kod odluke dvoumim se izmedju pezoa 206 i ibize pa je svaki savjet dobro dosao :lol:
 
Član
ne samo u ibizi dizelu, nego kolko ja znam da su svi seatovi motori ustvari vw-ovi,samo sto spanci rade limariju. nek me ispravi neko ako grijesim...
 
Član
jeste vw su motori a u ibizu dosta dijelova trapa su isti kao kod 3 golfa tako mi rece jaran on ima autodijelove tako da odrzavanje nece biti problem al volio bi cut nekog od ovih sto imaju ibize ima jedan momak na forumu pravo dobru sivu metalik al ne mogu mu se sjetiti nicka
 
Legend
eto znaci tako je,sto se tice masinerije onda sigurno je Dobro!!
sad nek se jave vozaci ibize sa iskustvom ;)
 
evo licno iskustvo sto se tice pezoa...ibizu nisam imao ali pretpostavljam da je jeftinije odrzavanje...sve zavisi sta hoces od automobila...ako gledas udobnost uzmi pezoa a ako gledas odrzavanje uzmi ibizu...imao sam pezoa 306 cabrio i mogu ti reci kada mi se uz*ebe nesto oko elektronike odem u verano i dok ima kazes dobar dan uzmu ti vec 100 maraka...moj stari uzeo novu 406-icu u veranu 2001 i do sada je vise para dao na servise nego koliko je platio auto...ja licno bi uzeo seata ako vec samo ta dva dolaze u obzir!!!
pak sta god odlucis SRETNO
 
Član
SOHK_boy je napisao(la):
evo licno iskustvo sto se tice pezoa...ibizu nisam imao ali pretpostavljam da je jeftinije odrzavanje...sve zavisi sta hoces od automobila...ako gledas udobnost uzmi pezoa a ako gledas odrzavanje uzmi ibizu...imao sam pezoa 306 cabrio i mogu ti reci kada mi se uz*ebe nesto oko elektronike odem u verano i dok ima kazes dobar dan  uzmu ti vec 100 maraka...moj stari uzeo novu 406-icu u veranu 2001 i do sada je vise para dao na servise nego koliko je platio auto...ja licno bi uzeo seata ako vec samo ta dva dolaze u obzir!!!
pak sta god odlucis SRETNO

hvala ti drug na savjetu odlucio sam da cu uzeti opel astru 2001 godinu 1.4 posto sam cuo da dizeli imaju problema sa bos pumpom tako da samo cekam da brava prodam i onda astra pada ako Bog da, cim uzmem idu slike u tuning garazu a hvala svima na savjetima i preporukama
 
Član
jos se neckam nesto su mi nakudili i opela imam druga imao je 2.0 16v astru kaze u crno ga je sa kvarovima zavila kaze bio je 5 000 km u minusu stalno se nesto kvarila a kompjuter pokazuje da je sve ok tako da ce prije ibiza leci jos se raspitujem pa vidjet cemo uglavnom cim sta bude javljam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top