savjet za fiat bravo

savjet za fiat bravo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako god, prvo skrhat koju marku u vanjski styling, bilo u felne bilo u plastike, pa nalju lijepit...osim ako nemas potpuni dizajn gotov u glavi ili papiru hehe :)
 
Član
Ma jok ba, meni se barem to ne svidja ni sekunde, veceras vidim u gradu neka crvena alfa fol hota tuning 147ica i vidim tako te neke tribale, pffff usrase auto skroz, a bas bi izgledala fino bez njih. Tako moj ti je savjet nemoj stavljati, ove naljepnice pristaju samo ovim japanskim autima i to kad su do daske tjunirani :)
 
Član
ovo meni licno ne mora biti lose, ali kao neki zavrsni tuning. znaci kad je sve s vana uradjeno...
 
Danny je napisao(la):
thx raja samo nastavite sto vise savjeta to bolje :icon_smile:

ne ozbiljno, drug, nemoj me krivo shvatit, al kako tibor rece, naljepnice unistavaju boju i kad, tad htjet ces ih skinut. Sacekaj malo i proci ce te, pa ih neces niti lijepiti. Ako se tebi svidja, slobodno lijepi, ali takve naljepnice su po meni glupost i samo narusavaju ovako lijepu liniju tvoga Brava, koji je sam po sebi jako, jako lijepo auto.
Svidio mi se prijedlog cammeleon-a, ako bas hoces naljepnice, napravi sebi tako nesto, a ne preko citavog auta...
 
Član
Gle na ovom fiatu sa prve slike dobro stoje tribali jer je urađen, prednji branik,zadnji branik,pragovi, i zakucan tak da mu dobro stoji,al vjerujem da bi bio jos ljepsi bez njega...Znaci moj savjet ti je,da te novce sto si kontao iskoristi za tribale iskoristis za pragove ili preradu branika.....Pa onda ga zakucas i imas lijep autic....
 
Dobar ti je fiat,ja kontam staviti one bijele zmigavce(na blatobranu)
ja mislim da bi bolje bilo al ne znam gdje da nadjem??
Nemoj nista lijepiti lijepsi je tako:icon_smile:
 
Član
I ja sam mišljenja da nestavljas ako vec imas lovu bolje je uloži u nesto da ti baš služi na autu.toliko od mene a ti opet razmisli pozzzzz
 
Član
Iskreno auto ti i nije bas za te sare... Te sare stavljaju ljudi koji imaju MAX Tuned masine na kojima se ama bas nista vise nema radit pa od dosade stavljaju to. A ti bi trebo radit na mašini a trebao bi cjelo auto izmjenit iz korjena da bi te sare stajale tom autu. Italijaneri nisu za tuning(moje misljenje), to su ipak auta koja su propast auto designa jer su silnim pokusajima da imaju specifican design upropastili sve tuning linije koje su potrebne jednom autu.
Sve ovo sto sam naveo ne odnosi se na Ferrari i Lamborghini koji nisu za tuninga.
Et to je moje misljenje a sad ti radi sta hoces.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top