savjet za fiat bravo

savjet za fiat bravo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zz samo zelim da cujem iskreno misljenje
imam fiata -bravo i zelim da uradim sliku na strani kao na ovom fiatu samo tamno crvene boje jer sam kljesta vec ofarbao u tu boju. Da li je previse jer nezelim kic samo da fino izgleda
 
Početnik
Nisam ti vidio fiata..ako je spustan,predobre fele,branici,auspuh i ostalo..onda bi nekako moglo,ali ako ides na "cisto" auto da to stavljas,nece valjati..
 
Ne valjaju te naljepnice uopste na autu, ja se najezim kad ih vidim, fuuuuj...
samo clean look, drug moj, toga se drzi i nemres pogrijesit...
 
Član
Ako ti auto imalo lici na ovo gore sa slike,onda nestavljaj nista,a ako ne lici,onda pogotovo ne stavljaj :) nevaljaju te slicice ba :) ako mislis raditi nesto onda uradi nesto skroz malo!!!
 
Početnik
ma ja,upravu su momci,tako sam ja pitao da li da lijepim onu traku po sofersajbni,kazu nemoj,a ja zalijepim i..fuj! Dodje covjeku,samo da je nesto drugacije,pa kako kod..tako dobre felge ti znaju dotuziti ba ih mijenjao za bilo kakve,meni se desava...
 
Član
pa zato i pitam da cujem misljenje btw pokusavam da stavim sliku svog fiata i nesto nece da se upload .....
 
Član
evo i slika mog fiata
samo mislio sam jos nesto da radim pa bi izgledao da je spusteniji i ako imate koji prijedlog neku sliku ili tribal bio bih zahvalan da uradite upload jer treba mi ideja :icon_biggrin:
 
Član
nemoj nista ljepit...ako ces nesto radit skupljaj pare i uradi brush....od nalje nema ljepote druze :)
 
Član
Joj ljudi glup vam je stav.. nemojte se uvrijediti ali..ok je ako se Vama svidja clean look..ali to neznaci da je sve suprotno od tog bezveze...

druga stvar je sto vas isfuravaju seljaci sa krkanluk naljama.. ali ako neko lijepo odradi neku finu nalju sto da ne... :/

ova honda je recimo prebolesna, vidjeh je uzivo.. i sta fali sto ima nalju.. http://img90.imageshack.us/my.php?image=accord23xv.jpg

isto tako i bravo na prvoj slici izgleda lijepo s tom naljom jer razbija monotoniju...

jos jedan primjer je od galonca plavi fiat coupe.. nalja mu je extra sjela...
 

JD.

Član
na fabricko auto je to glupost stavljat

na sredjeno auto uredu, zavisno od ukusa naravno
 
Član
slusaj, prvo nalje ne bi stavio da mi uniste farbu, kao drugo, na gdje ces nalju an stock auto, pod tri, on planira malo sredit auto, ko ce uskladiti dizajn auta sa naljom, obicno ide obrnuto...
 
Član
po meni one naljepnice nisu bas neki estetski dodatak, naravno ukusi su razliciti ako vec hoces nesto da ljepis onda skini sa neta abarth logo pa neka ti neko napravi te naljepnice dvije male diskretne ispod bocnih zmigavaca kao na pravim abarth-ima a jednu pozadi onako neupadljivo a jasno. A ovo mi je sve nekako suvisno jer ti je bravic lijep i bez toga
 
Član
moram se sloziti sa saletom. furam clean look, meni je on najbolji, ali je upravu da on nije jedini lijep, ima i drugih stilova, jeste glupo na stock auto stavljati tako nesto, ali na sredjen autic, to mooze biti bas ona tacka na i, ako je ukusno uradjeno naravno.
 
Početnik
trizex je napisao(la):
moram se sloziti sa saletom. furam clean look, meni je on najbolji, ali je upravu da on nije jedini lijep, ima i drugih stilova, jeste glupo na stock auto stavljati tako nesto, ali na sredjen autic, to mooze biti bas ona tacka na i, ako je ukusno uradjeno naravno.

upravo tako,kolega..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top