Savjet za BMW-a

Savjet za BMW-a

samo vi pljujte plin,ja 250 km presao za 13 km plina,nek proba jos neko,i s novim novcatim autom,a da nije elektricno :)
 
Član
Pa zivota mi gdje ce mi rec , sluti mi frajer da cu ubit nekog na cesti.. HALO , jos prica nesto a nema pojma , ovo je klasicni hejter.. Ja alkohol nikad nisam gotivio , uvijek je bio respect za vozace , ja vozim za mene sok... ON prica nesto , a zivota mi kad bi njeg vidio negdje a da znam ko je , pokosio bi ga zivota mi.. zbog vakog papka ja se nerviram pa to nije normalno... ccc
E klinac ajd uzmi CKM i idi drkaj mislim da ti je pametnije! Sta si se napalio!
 
nemoj se sa hirurgom kačit zajeban tip :D,
ja ga pitam za normalan savjet , i ako je iole normalan , na neke moje komentare moze primjetit da me drugi namjerno provocira.. kao onaj gore da cu u buducnosti izletit sa ceste ubit nekog.. pa nedaj mi boze da to bude , kad bi izaso njeg bi prvog rokno.. i sad se ovaj iz bANJA luke naso pametan , sta ce levat pravi.. mene bi bilo stid
 
Član
Usput, 6-tak BMW, 12 gradske, 7 otvorene
S tezom nogom ide i duplo od tih cifri vrlo lako
Cetvrtak e34 je samo 518 koji je los izbor, jedino imas u e36 318is koji fino a ne trosi previše
316 i 318 u e36 nisu nista specijalno snagom a trose skoro kao i sestaci
2.5tds hoce potrosit a ne ide, u oba auta
99% tih auta su barake koji su bar neko vrijeme bili u rukama kockastih glava zeljnih dokazivanja pa su ubijeni
dobar primjerak je u vecini slucajeva skuplji od 5000 za e36 i 4000 za e34, ali zavisi opet od godista
i da, rijetki nisu bili motani oko bandere
ja bih te aute izbjegavao
po meni, jedini vrijedan spomena e36 je bio u banja luci, neko iz crankshafta je to vozio mislio, 328i sa m optikom i plinom i kostao je 7000 za prodaju
nedavno se pojavio i plavi iz brckog, 318is, on je bio 5-6 hiljada, ofarban, brock felge, m optika al je brzo pobjegao s pika i mislim da enterijer nije bio nista posebno jer nigdje nisam nasao sliku unutrasnjosti
ja trecu dobru e36icu nisam vidio na piku, mada se moze naci
 
Top