Savjet za BMW-a

Savjet za BMW-a

Član
Jarane za te 3-4 milje uzmi e36 malo se vozaj, odrzavaj, uci o autu i voznji sa zadnjom vucom, da malo steknes iskustva nemoj dati pare pa bzv ostati bez auta zbog ceste u zimskim uslovima, uzmi sa plinom auto i navozaj se ko covek, pusti Vin Diesela i ekipu ;)
 
i uzmi u obzir da u tu cjenu moras ubacit i registraciju,ako ce auto na zebi biti,tu skini jos bar 900-1000 km dok ga registriras,i ne nemozes vise kupit registrirano auto :)
 
Stid me sto dijelimo isto ime...

Ti ces se tako kurcit samo u tvojim mislima. Zao mi je sto omladina na takav nacin razmislja. Jos malo cuge i takvo razmisljanje, ne gine ti crna hronika sa naslovom "Vozac bmw-a izletio na tramvajsko stajaliste i ubio 3 ljudi".

Da se razumijemo, nemam nista protiv bmw-a i njegovih vozaca, al upravo zbog ovakvih sosona vas sve smatraju istima.

Moj ti je savjet druze da pocnes razmisljati u drugom smijeru, a te zeljne kurcenja uvijek neko smiri, na ovaj ili onaj nacin. Nadam se da ces se opametiti prije nego nekoga ubijes ili tebi neka bandera presudi. Nista licno...
sta ti je debilcino jedna mrtva , ko cuga? levatino jedna mrtva , znas li ti da sam samo jednom popio... u zivotu to kad mi se rodio brat... dal si ti normalan? MENI uopste NIJE FAZON da se kurcim brzinom :) VEC IZGLEDOM , i Kulerskim izgledom , siso jedna mala cuj ja da izadjem u crnoj hronici , e cuj krembila


edit: a vama ekipa hvala na savjetu :) nesto gledam e36 , noviji je malo.. moze se nac i da je ocuvan , i da ima neke opreme :) hvala opet.
 
Poslednja izmena:
Pa zivota mi gdje ce mi rec , sluti mi frajer da cu ubit nekog na cesti.. HALO , jos prica nesto a nema pojma , ovo je klasicni hejter.. Ja alkohol nikad nisam gotivio , uvijek je bio respect za vozace , ja vozim za mene sok... ON prica nesto , a zivota mi kad bi njeg vidio negdje a da znam ko je , pokosio bi ga zivota mi.. zbog vakog papka ja se nerviram pa to nije normalno... ccc
 
Hvala adnane , ma druze evo smirio sam se.. a gdje ce mi rec ba da cu ubit nekog na cesti , pa nisam ja mafijas ko sto je Rastoder ! :) ebo ga on u guzu....
ovaj bmw iz Sarajeva opasno izgleda.. da sam trenutno pri parama njeg bi pazario sigurno.. ali eto
 
Član
sta ti je debilcino jedna mrtva , ko cuga? levatino jedna mrtva , znas li ti da sam samo jednom popio... u zivotu to kad mi se rodio brat... dal si ti normalan? MENI uopste NIJE FAZON da se kurcim brzinom :) VEC IZGLEDOM , i Kulerskim izgledom , siso jedna mala cuj ja da izadjem u crnoj hronici , e cuj krembila


edit: a vama ekipa hvala na savjetu :) nesto gledam e36 , noviji je malo.. moze se nac i da je ocuvan , i da ima neke opreme :) hvala opet.

Da se kurcis izgledom i nazivom bmw-a starog 20-25god koji kosta 3500KM. Drug to niko ne primjecuje on ti je poput yuge, golfa, kadettai ostalih auta iz tih godina. Nego gledaj ono sto mozes odrzavat i sipat, za te pare mozes naci novije auto.
 
Ma znam drug.. a sta cu.. za te pare mogu nac pezoa 206 dizel , trosi ko upaljac , al to je malo auto :/ a nesto ne bi volio malo auto.. nez et
 
Ja bi ti ipak preporucio e34 prije e36,325i je vrcav nenormalno,malo se zeznes sa gasom i guzica te pretekne,pogotovo na mokroj cesti.E34 je ipak tezi i veci pa imas malo vise tolerancije s gasom.
 
svi ce ti potvrditi da ako hoces da se vozas za jeftine pare a da vozis bmw onda ti je jedina opcija e36 s plinom (316, 318), sto se tice bmw, sve ostalo ce te "pojest za noge" iz te grupacije. (teska auta , moraaju trositi) a tebi potrsosnja igra dostaa, i po gradu ces voziti odmah racunaj da ce ti potrosnja uvijek biti " gradska potrosnja."
 
svi ce ti potvrditi da ako hoces da se vozas za jeftine pare a da vozis bmw onda ti je jedina opcija e36 s plinom (316, 318), sto se tice bmw, sve ostalo ce te "pojest za noge" iz te grupacije. (teska auta , moraaju trositi) a tebi potrsosnja igra dostaa, i po gradu ces voziti odmah racunaj da ce ti potrosnja uvijek biti " gradska potrosnja."
razumijem...hmmm a eto sa plinom kontam , mada mnogi mi govore.. na plin se ljudi griju , ne voze auta , bog je dao benzin i dizel i tako.. nez stvarno e36 je prelijep auto.. sad nez :/
 
Top