Savjet za auto do 5000km.Clio-Pug206-Polo???

Savjet za auto do 5000km.Clio-Pug206-Polo???

Član
Pozdrav raja!!Kupuje se autic za ljepsu polovinu.Nesto manje,do 5000km.Morao bi biti dizel,i da nije ofucan.Gledao sam par auta ovaj vikend ali se uvijek ispostavi da je na Pik-u extra stanje,a uzivo sasvim suprotno.Dvoumimo se izmedju Renault Clio 1.5dci,Peugeot 206hdi,Polo sdi.Ako nekome iskusnom nije mrsko da stavi neki savjet.Unaprijed zahvalan i izvinjavam se ako nisam potrefio pravo mjesto za temu.
 
Član
Ako nadjemo ocuvan primjerak zasto ne.Gledali smo i Mercedes A170CDI,mozda odemo pogledati,djeluje ok autic.
 
Član
Ovaj crni nije xs niti je full oprema kao sto je napisao. Djevojka koja je od mene kupila 206 ce da ga prodaje sad, pa eto mogu pitat koliko para, od tog auta opremljenije 206ce u BiH nema, garantovano. 2.0 je motor, full protocni izduv, chip, auto boca

Sent from my HTC One X using Tapatalk
 
Član
Ovaj crni nije xs niti je full oprema kao sto je napisao. Djevojka koja je od mene kupila 206 ce da ga prodaje sad, pa eto mogu pitat koliko para, od tog auta opremljenije 206ce u BiH nema, garantovano. 2.0 je motor, full protocni izduv, chip, auto boca

Sent from my HTC One X using Tapatalk
Ima u mostaru opremljeniji od tvog bas sva moguca oprema sto se mogla narucit.

Clio 1.5dci ima problema sa diznama prostora manje nego u 206 po meni losije auto jedina prednost nema torzije, polo neudoban krut i puno losije izgleda vani i unutra od 206. Ako se odlucis za 206hdi 1.4 i 2,0 imju fixni zamajac potrosnja kod 2.0hdi je veca ispod 7.5 u gradu ne ide to je motor starije konstrukcije, ako ce se auto vozati po gradu i ponekad malo dalje po meni bi idealan izbor bio 1.4hdi a 1.6hdi u tom autu zensku ne treba :D
 
Član
I moj je imao svu opremu. I te torzije se svi boje, ja sam je reparirao za 150km. 16 vreca ljepila za keramiku sam u njemu vozio, haha. Dobar se pokazao

Ogi je preporucio fiestu, slazem se s njim da je ona puno bolji izbor.ima manje mana od 206, 1.4 tdci ide puno bolje od 1.4 hdi recimo.komfornija je duplo, extra auto

Sent from my HTC One X using Tapatalk
 
Član
I moj je imao svu opremu. I te torzije se svi boje, ja sam je reparirao za 150km. 16 vreca ljepila za keramiku sam u njemu vozio, haha. Dobar se pokazao

Ogi je preporucio fiestu, slazem se s njim da je ona puno bolji izbor.ima manje mana od 206, 1.4 tdci ide puno bolje od 1.4 hdi recimo.komfornija je duplo, extra auto

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Ovaj je imao i panoramu i krovni spojler crna kozna sjedista senzore za kisu iako je i tvoj u fullu bio sto je bas rijetkost naci u 206.

I ja sam u svom oborio sjedista i natrpao u njega sve radijatore iz stana na otpadu kad su vagali bilo 560 ili 580kg i poslije toga ga jos 2 god vozio bez ikakvih problema sa torzijom
 
Član
Hvala na savjetima,ako ima jos neko slobodno neka pise.Evo pravi se spisak da se za vikend ode pogledati.
Kakva je ova fiesta 1.4tdci,na sta treba obraditi paznju?
 
Član
Jaa sam se vozio i u jednom i drugom znaci 206 i fiesta..nema nekih narocitih kvarova fiesta je prostranija ali tvrdja 206 je meksa i za tu cijenu vise mozes opreme dobiti u 206-ici..mada opet sam za fiestu radi konforta a potrosnja je ista u oba auta nekih 5.5l
 
Top