Savjet u vezi odrzavanja | BMW

Savjet u vezi odrzavanja | BMW

Član
nisam znao kako bolje srocit naslov izvinjavam se xD ! molim vas imam jednu molbu i to je to od mene.. zanima me al samo ljudi koji imaju bmwa ili koji znaju nekog.. Cijena dijelova za BMW-a " e36 " za recimo platu neku od 900 km.. imam na pomolu dobar BMW.. a sada malo bacam na racunicu trebam ga uzet , trebam plin ugradit , i sve.. i zna se auto koje je iz 90tih godina , to je macak u vreci.. zanima me kad bi doslo do nekih kvarova bil se to moglo pretrpit ? molim vas nemojte komentarisat ako ne znate tacnu informaciju.. hvala
 
Član
Zavisi kakvi su ti drugi troškovi. Ako živiš sa roditeljima i nemaš ženu i djecu onda komotno.
 
Član
20 godina , mlad , zdrav prav , ne pijem ne pusim.. svidja mi se bmw opasno.. vozio sam prije od bratovog druga , odatle je ljubav pocela.. takodjer zivim sa roditeljima , sa njima neke troskove po dijelim i tako.. zanima me , cuo sam neke price u servisima ako ti odu klipnjace nesto oko 1,200 km.. doduse i ne razumijem se u dijelove i u njihove cijene , zato vas pitam da li je moguce :S
 
Član
20 godina , mlad , zdrav prav , ne pijem ne pusim.. svidja mi se bmw opasno.. vozio sam prije od bratovog druga , odatle je ljubav pocela.. takodjer zivim sa roditeljima , sa njima neke troskove po dijelim i tako.. zanima me , cuo sam neke price u servisima ako ti odu klipnjace nesto oko 1,200 km.. doduse i ne razumijem se u dijelove i u njihove cijene , zato vas pitam da li je moguce :S
Ma slobodno druze, trojka je, da je sedmica onda ti nebi preporucio.. Samo dobar pregled automobila prije kupovine. Pa nece ti otici klipnjace tek tako, pola auta ces kupiti za te pare.
 
Član
Ma slobodno druze, trojka je, da je sedmica onda ti nebi preporucio.. Samo dobar pregled automobila prije kupovine. Pa nece ti otici klipnjace tek tako, pola auta ces kupiti za te pare.
hvala ti druze :) cijenim iskrenost.. vidim vozas e46 , sigurno znas sta govoris.. hvala puno :) auto bi sluzilo za kuliranje , nemam tesku nogu :) muzikica OPASNA ! izgled..i tako,felgice , znaci naravno dobar pregled auta prije kupovanja i tako.. ma povest cu majstora na taj dan :) hvala pašo moj !
 
Opet se pozivam na gospodu administraciju da reaguje na gore ispisane ispade. A evo, ja, javno se kunem i obećavam da više nikada ni jednom novom članu neću poželiti dobrodošlicu, samo zbog ovakvih stvari. Fuuj gamad :banghead:. Hvaaala.
 
Član
Opet se pozivam na gospodu administraciju da reaguje na gore ispisane ispade. A evo, ja, javno se kunem i obećavam da više nikada ni jednom novom članu neću poželiti dobrodošlicu, samo zbog ovakvih stvari. Fuuj gamad :banghead:. Hvaaala.
znas kolko ces me zajebat sto mi bas ti neces pozelit dobrodoslicu ??? vidio bi tebe da ti neko sluti da se zabijes u banderu :) na takve stvari sam alergican...
 
Član
Jarane da si ne znam koliko alergican, to ti nije nacin, ovo je FORUM, tu jedni drugima POMAZEMO a ne psujemo sve po redu, tako da smiri se ili napusti forum, ima nas koji hoce da pomognu ali izgube volju a i nece iz inata kad vide kako se ponasas....
 
Član
Jarane da si ne znam koliko alergican, to ti nije nacin, ovo je FORUM, tu jedni drugima POMAZEMO a ne psujemo sve po redu, tako da smiri se ili napusti forum, ima nas koji hoce da pomognu ali izgube volju a i nece iz inata kad vide kako se ponasas....

znam.. pogledaj mi prije postove :/ mislim da nigdje nisam ispoljavo ovako.. ali nemoj drug , nemoj molim te vezat banderu i bmw.. ja te molim , nemoj meni slutit.. meni su slutili neke su mi se jako bitne stvari desile.. ako mi neko ne moze pomoc , zasto me mora zezat :S nemoj molim te eto.. i hocu da mi pomognete da mi date savjet dal je skupo odrzavanje ovog modela
 
Član
znaci nekulturno stvorenje jebeno,lijepo sam naglasio opis-bandera jer si tacno opisao sta se desi sa vecinom mladih u bmwu....kao jaa bass muzika laganica....aha..i ne krivim te,svi smo mi na neki nacin prosli to al ti kazem ne zavaravaj sam sebe,lijepo sam ti napisao nije bmw za tebe,pocetnik si,uzimas staru kramu koja ce te pojesti gorivom i kvarovima,gdje je registracija,na kraju ce biti parkiran...kontas muti...savjetuj se malo sa ukucanima,kultura,postovanje,nisu svi daleko kao ja,neko ce ti biti blize pa ce ti prisjesti sve...
 
Član
Odrzavanje tog modela je prejeftino, bukvalno dzaba. Rijetko dobar i pouzdan auto.
hvala druze :) danas sam zvao neke servise , cijene dijelova oko motora i mogu se prezivit..

znaci nekulturno stvorenje jebeno,lijepo sam naglasio opis-bandera jer si tacno opisao sta se desi sa vecinom mladih u bmwu....kao jaa bass muzika laganica....aha..i ne krivim te,svi smo mi na neki nacin prosli to al ti kazem ne zavaravaj sam sebe,lijepo sam ti napisao nije bmw za tebe,pocetnik si,uzimas staru kramu koja ce te pojesti gorivom i kvarovima,gdje je registracija,na kraju ce biti parkiran...kontas muti...savjetuj se malo sa ukucanima,kultura,postovanje,nisu svi daleko kao ja,neko ce ti biti blize pa ce ti prisjesti sve...
druze... ja te samo molim nemoj mi slutit.. eto ja cu bit bmw vozac , murija ce mi pisat kazne za sporu voznju..hehe hvala sto si dao komentar i molim jos jednom , samo mi nemoj slutit eto.. ne znas me ne znas kako vozim i sta mi je cilj , ne znas mi karakter
 
Top