Savjet pri kupovini Alpine

Savjet pri kupovini Alpine

Član
Jutro narode:icon_smile:...Bio sam jucer kod jednog druga,ima Alpine swr-1222d za prodati.Trazi 150 km za njega.Ima i jos jedno pojacalo,Hifonicsovo.Ali odustao sam od pojacala jer iz njega dopire miris kao da je gonio 5 alpine zvucnika sa duolom zavojnicom.Zanima me da li grjesim jer pojacalo je dobro jako i radilo je u njegovom autu.Moze li miris biti indikator da je pri kraju svoje snage?:icon_rolleyes:pojacalo je inace hifonics thor xi...

adoDBDRAG je napisao(la):
Jutro narode:icon_smile:...Bio sam jucer kod jednog druga,ima Alpine swr-1222d za prodati.Trazi 150 km za njega.Ima i jos jedno pojacalo,Hifonicsovo.Ali odustao sam od pojacala jer iz njega dopire miris kao da je gonio 5 alpine zvucnika sa duolom zavojnicom.Zanima me da li grjesim jer pojacalo je dobro jako i radilo je u njegovom autu.Moze li miris biti indikator da je pri kraju svoje snage?:icon_rolleyes:pojacalo je inace hifonics thor xi...

I vrijedi li Alpine tih para?
 
Član
Nije to puno para ;) Dobra kupovina... on može i na 1om da radi, što je super, možeš iskoristiti maksimalno pojačalo ;) A taj miris može biti da je već crklo, pa smrdi ploča, ili je pregrijavano pa se čuje.. ja to ne bih uzimo iz tog razloga i što ima boljih pojačala ;) pogotovu sad na 1om da goniš sub
 
Član
Pojacalo radi...bez ikakvih problema....ocito da ga je pregrijavao....Mah tesko je danas naci kakvo jace pojacalo da nije islo do maksimuma...Za Alpine se jos dogovoramo dajem mu nesto robe i 100 km..jos razmislja o ponudi :icon_smile:
 
Član
adoDBDRAG je napisao(la):
Pojacalo radi...bez ikakvih problema....ocito da ga je pregrijavao....Mah tesko je danas naci kakvo jace pojacalo da nije islo do maksimuma...Za Alpine se jos dogovoramo dajem mu nesto robe i 100 km..jos razmislja o ponudi :icon_smile:

Bitnije ti je naći dobro pojačalo, nego dobar sub... Eto jedan je momak sa 2x1224d (ako ne griješim ili je 1222d) Rockfordom i dobrom kutijom uz to i dosta znanja izbacio 150.1dB ;) Bitno je pojačalo koje pogoni, jer to je na par sekudni i gasi se i taj će sub izdržati 1.5-2kw na par sekundi ;)
 
Top