savjet pls

savjet pls

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi intersuju me ova auta znaci audi b4, mercedes 124 coupe 2.0 benzin znaci sve sto znate o tim autima i opcenito kakvi su im motori jel ovaj motor za merca preslab ma govorite sve sto znate pls
 
Član
po mom misljenju B4 apsolutno nema mjesta unutra...
a za 124coupe 2,0benzin, nije los taj motor, dosta je pouzdan, i ja mislim da ima 136ks...Nije lijen, ali ako mislis s njim da se trkas i tak to, nije bas toliko jak...Ima snage da lijepo zaobidjes neko auto.
A za plin sve zavisi,ukoliko ugradis onaj sekvencijalni (skuplji) plin od 1,000eura,ili koliko vec, ici ce dobro sigurno. A za ove jeftinije varijante ne mogu nista dobro reci...znam da se cesto kvare.
Ja bih ti preporucio 124 iz 94godine... imaju dosta opreme i pravo dobre motore!!
 
Po meni B4 definitivno...2.0 i hekni mu plin i uzivaj...samo prije ugradnje plina provjeri kompletnu elektroniku motora,,,;)
 
Član
imal iko da kaze vise o mercu i ako imate nekog da prodaje M 124 ... ako ima neki link da mi date i tako te stvari :)
 
Član
mercedes definitivno , kakav crni audi vidis da se svi ovi crni audi ji zapalise , mercedes i samo mercedes ;)
 
Član
ako si u mogucnosti da kupis mercedesa kupi neces se pokajat jer je mecka w124 nepoderivo auto a sve sto te zanima u vezi mecke mozes saznat na ovom forumu
http://www.mercedesklub.net/forum/viewforum.php?f=51&sid=e09ae419bb6667e4a4c67011a3944396
Mercedes-Benz Forum • Pogledaj forum - Prerade i projekti
;)
 
Sto se tice mercedesa nemam pojma pa necu ni komentarisati ali s Audijem svakako ne mozes biti na gubitku...b4 2.0 benzin+plin i vozaj se kako ti volja...Fino izgleda auto, fina unutrasnjost, potrosnja ok, sasvim dovoljno auto za nekog kome nije bas do performansi i sredjivanja izgleda.
 
Član
Imao sam 2002-ge b4 tdi 90 konja... navoz'o se pravoo!
Zadnja klupa bas i nema mjesta iako je redizajniran... ali ostalo je bilo tip top..
 
Član
Imas u brckom ako hoces od jednog mog druga w124 300e, automatik.Ja mislim da je oko 91god.
Ima el.podizace stakala,alu felge od w211(avantgarde), crni metalik, ima plin ugradjen...i znam da je njega poprilicno dobro sluzio,i da ga je momak redovno odrzavao.cijenu i ostalo ne znam, ali mogu ti dati broj 061/650-569 Alen.
 
Član
CocaCola je napisao(la):
Imas u brckom ako hoces od jednog mog druga w124 300e, automatik.Ja mislim da je oko 91god.
Ima el.podizace stakala,alu felge od w211(avantgarde), crni metalik, ima plin ugradjen...i znam da je njega poprilicno dobro sluzio,i da ga je momak redovno odrzavao.cijenu i ostalo ne znam, ali mogu ti dati broj 061/650-569 Alen.

automatik nikako ali hvala u svakom slucaju :D
 
124 230e ti je bolji nego 200e, 200e je malo ljen za ovu kilažu a i troši više od 230e bar 2 litra, sa plinom ovi motoru nemaju problema uopšte i to sa onom jeftinom varijantom, ja ugradio 600KM sve koštalo.Ali sam prodo to auto. evo imas jedan

124 200e 6000km
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top