Savjet PLIN na K-Jetronic

Savjet PLIN na K-Jetronic

Član
AUTO GAS RADIĆ d.o.o. Istočno Sarajevo
AUTOGAS RADIĆ SE BAVI PRODAJOM I UGRADNJOM AUTOGAS UREDJAJA I OPREME PO NAJSAVREMENIJIM ITALIJANSKIM STANDARDIMA MARKE LOVATO,LANDI,TOMASETO,ZAVOLI I AC/E.JEDNA JE OD NAJUSPJEŠNIJIH I NAJPOUZDANIJIH FIRMI U REGIONU PO PITANJU OVE TEHNOLOGIJE.
Adresa: Ravnogorska 18, Istočno Sarajevo, BiH
 
Član
__minel__ je napisao(la):
AUTO GAS RADIĆ d.o.o. Istočno Sarajevo
AUTOGAS RADIĆ SE BAVI PRODAJOM I UGRADNJOM AUTOGAS UREDJAJA I OPREME PO NAJSAVREMENIJIM ITALIJANSKIM STANDARDIMA MARKE LOVATO,LANDI,TOMASETO,ZAVOLI I AC/E.JEDNA JE OD NAJUSPJEŠNIJIH I NAJPOUZDANIJIH FIRMI U REGIONU PO PITANJU OVE TEHNOLOGIJE.
Adresa: Ravnogorska 18, Istočno Sarajevo, BiH

Koliko sam primjetio ne rade vise..doduse bili su na godisnjem 4 mjeseca, mozda se nesto promijenilo! hvala
 
Član
Ako ti auto radi savrseno na benzin, i ako su ti elektronske komponente:razvodna,kablovi... novi. Onda ugradi plin, ako ne bacanje para. Imas autoplin forum i procitaj sta im se sve desava...
 
Član
Moze da se namjesti da radi bez problema, jedini koji ce ti to ugraditi i nastimati da radi je Njegos auto servis Lovato,samo kod njega!
 
Dejan 16v je napisao(la):
Moze da se namjesti da radi bez problema, jedini koji ce ti to ugraditi i nastimati da radi je Njegos auto servis Lovato,samo kod njega!


To je,ali malo je k-jetronica koji rade lijepo na benzinu a ne tek na plinu...znas ti to imao si ga u autu....
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Moze da se namjesti da radi bez problema, jedini koji ce ti to ugraditi i nastimati da radi je Njegos auto servis Lovato,samo kod njega!


To je,ali malo je k-jetronica koji rade lijepo na benzinu a ne tek na plinu...znas ti to imao si ga u autu....

Meni je super radio, a sto se tice benzina ne mora nikako raditi samo neka je dobra struja kablovi... ja sam palio na plin zimi na -15, samo sto je puno izgubio na snazi pa sam odlucio da sve prepakujem!
 
Top