Savjet pioneer dzek

Savjet pioneer dzek

Član
Pozz u posljednje vrijeme moj Cd player Pioneer 6900ib ..imam problema sa dzekom koji se kopca na CD pleyer ..ugl negdje mi ima spoj pa se desava ako pomjerim taj dzek ili cd plejer da mi prednji zvucnici ne rade aa zadnji rade ili obrnuto, nekada sasvim normalno radi aa nekada se desavaju te smetnje sto me uzasno nervira .. ugl o ovome se radi ..ovaj dzek na desnoj strani http://washford.scene7.com/is/image/Washford/782862
Gledao sam po pik.ba i po netu nasao sam al sve je Hrvatska da li neko zna gdje se moze kupiti ili nacin da se popravi ..hvala ;)
 
Član
Ma druze,ako nista nista nije puklo,samo malo skupi te kontakte,lagano sa strane i uvuci prema unutra,to bi moralo rijesiti problem...
 
Član
Nije nista slomljeno bar sa vanjske strane tako nezz kakvo je stanje unutra :) aa dotezao sam zice koliko je moglo ali i dalje se isto desava tako da ne bih da slucajno zeznem CD tj dok imam prob sa zicama od zvucnika dok nije od struje aa nije ovo ni skupo nasao sam na netu evo linka http://www.orbiter-g.net/Proizvod/iso__konektor__pioneer__16-pin_c_iso-pioneer16p
Mislim ne isplati mi se zezati zbog 5km ali problem je sto je ovo malo dalje nezz ima li u okolini Sarajeva ?? Svaki info dobrodosao
 
Član
Ovaj dzek imas u marsu na stupu. Bar sam ja tu kupio rodjaku prosle godine kad smo kod njega kopcali player.
 
Član
Hvala svima sutra idem da pogledam prvo cu do Marsa na grbavici tu mi je blize ako ne onda pravac Stup hvala jos jednom javim sutra pa ako sve bude oke da ide Lock ;)
 
Član
Neces ovaj jack naci tako lako,jer je to dio eurojacka koji ide u Pioneer HU,sto nema na svakom koraku...ali mislim da bi moglo biti u RS electronicu,imaju oni svega...nadam se da ces rijesiti problem ;)
 
Član
Bio danas u Marsu na grbavici i na Stupu ali nemaju to sto trazim.. imaju obicne eurodzekove i neki ISO prikljucak ali nije to taj meni treba ISO Pioneer 16 pin ..tako da sam i dalje u potrazi i moze li mi neko objasniti gdje se nalazi RS elektornik pa da sutra pokusam i tu ii u OBI-u ;)
 
Član
Dobrinja, iz smjera Mercatora prema Aerodromu ( prema stupskoj petlji ), odmah ces udariti na kraju ceste na RS electronic. Uz KIki praonicu ako ti sta znaci
 
Član
Nasao sam na google gdje se nalazi radnja i nazvao ih rekli da imaju na stanju ali nemju u programu moj model 6900ib sada pitanje sa kojim modelima je isti ulaz u CD pleyertj ISO konektor 16pin.. malo je hitno i hvala puno svima na korisnim informacijama ;)
 
Član
98% je isti na novijim HU uredajima,bilo Pioneer ili neki drugi...blizu ti je,provozas se malo i probas da li odgovara,ali uvijeren sam da ce to biti to :icon_smile:
 
Top