Savjet oko sportskog auspuha!!!

Savjet oko sportskog auspuha!!!

Član
Pozz raja. Interesuje me,to jeste, mozeli mi ko sugerisati ili dati savjet kad je u pitanju (sportski auspuh ili ti zadnji lonac) i ako je neko nekad narucio iz susjednih drzava, kakva je procedura sa carinom.

A radi se o Ford Fiesti 2003
1.4 benzin 59kw. Hvala vam.
 
Član
edit : a drug , vidim iz Sarajeva si zasto jednostavno ne odes kod Zlaje u barama?? on ti je najbolji na ovom nasem podruciju on bi ti slozio neki auspuh da valja :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
nabacis neki polovan zadnji lonac imas ih polovnih na piku, i obavezno filter zracni tzv gljivu , dobices dosta na zvuku i na visim obrtajima prividno vise snage

ako ces filter sportski ja prodajem nove
 
Član
Imas po pik-u markiranih lonaca za 70-80 KM se moze dobar kupiti bespotrebno traziti iz druge zemlje ne trazis nista exkluzivno pa da moras jos i uvoziti :D
skoro da se svaki da ugradititi uz malo prepravke al ipak je lakse kada je lonac po obliku slicnij fabrickom, pa vidi kakv je kod tebe i na pik trazi slicnih dimenzija :)
 
Član
Razmisljao sam da vidim na "Barama" za auspuh... ovaj moj auto mehanicar iz velesica, sto mi odrzava auto, mi je spominjao za tog Zlaju na Barama.

A gledao sam i po Pik-u, nasao sam dva auspaha.

1 ili 2 slika...
 

Prilozi

  • Screenshot_20161016-164612.png
    Screenshot_20161016-164612.png
    446,5 KB · Pregleda: 18
  • Screenshot_20161016-164751.png
    Screenshot_20161016-164751.png
    1,7 MB · Pregleda: 21
Član
Razmisljao sam da vidim na "Barama" za auspuh... ovaj moj auto mehanicar iz velesica, sto mi odrzava auto, mi je spominjao za tog Zlaju na Barama.

A gledao sam i po Pik-u, nasao sam dva auspaha.

1 ili 2 slika...


Najgore sto mi kraj auspuha to jeste kraj rore gleda u pod i nema onaj otvor na karambolci ... ali i to se da rijesiti.
Da mi je naci zadnju karambolku od Fieste ST...
 

Prilozi

  • 20161016_170719.jpg
    20161016_170719.jpg
    581,5 KB · Pregleda: 17
Top