Savjet oko kupovine

Savjet oko kupovine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz mozel mi tko dati savjet oko nekih auta, razmisljam i neznam sta da odlucim oko kupovine :icon_rolleyes: ( s time da gledam servisiranje, potrosnju i eventualno mane tog auta) o ovim autima se radi:
-Audi a6 2.5 103kw 97 god (S- line )
-Passat 97-2000 god. 1.9 85kw
:icon_question:
 
Član
Evillon je napisao(la):
Pozz mozel mi tko dati savjet oko nekih auta, razmisljam i neznam sta da odlucim oko kupovine :icon_rolleyes: ( s time da gledam servisiranje, potrosnju i eventualno mane tog auta) o ovim autima se radi:
-Audi a6 2.5 103kw 97 god (S- line )
-Passat 97-2000 god. 1.9 85kw
:icon_question:

Neki dan pričam sa komsijom kupio mu brat Audija A4 2.5 tdi 2003-4 godina sa koliko konja nemam pojma i nešto hrpu love dao.

U roku od mjesec dana od kupovine crkle mu bregaste, nakon sanacije bregastih počeo da zajebava automatski mjenjač, i čovjek ga posle nekoliko mjeseci prodao.

Šta god od VW dizela budeš kupovao gledaj da to bude 1.9 mašina,

pozzz
 
Član
Pa dosta mi je majstora govorilo da 1.9 TDI 81kw kupim mada ovaj a6 2.5 103 je redni motor 5 klipova nije ovaj V6 e sad dal da kupim a4 1.9TDI 81 ili passat s istim motorom :icon_question:[/b]

a ovo sto crkaju bregaste na ovim V6 motorima razlog sto se nemjenja navreme ulje to sam citao na jednom forumu
 
Član
gledaj ti 1.9... realno, malo ko u BiH ima para za pravilno odrzavanje 2.5tdi-ja, jako osjetljivi motori, i zahtijevaju pravilno i redovno odrzavanje, sto nije nimalo jeftino (iz iskustva) ;)
 
Član
ja imam audija 2002god. 132kw quattro,3 godine bez greske,samo servis redovan,to ti je sve kako koga zapadne,a i 1.9 motori nisu cvjecke,a pogotovo ti sto su ih godine stigle,vecina ih ima problema sa turbinom.
 
Član
Znas kako tog audija zovu? Šećeraš :lol::lol::lol: kad ga kupis dobijes secer gratis i kompletan pribor za inzulin :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ne pita čovijek za smeće V6 TDI , nego za redni petak u C4 liniji A6-ice , a on nema veze sa lebom V6.
To je odličan motor , kolega ga je prodo sa 315.000km , nkad ništa ozbiljnije a konstanto za njim bila prikačena auto prikolica.
 
Član
E danas sam probao ovu a6 i moji utisci su ovakvi pa mi vi recite svoje kritike.
Sto se tice njene linije okolo i unutra nemam sta reci odrzavano je auto, e pri kretanju i u voznji takodje (bila to 3 ili 4 brzina) znaci kad treba da malo povuce iza sebe baca dim:icon_mad: kao kad pojacas na BOSH pumpi (u nekih 1.6 D motora) gorivo, nije crn dim da trosi ulje al baca dima pri manjim obrtajima(moze da bude i do goriva sto neiskljucujem).
Sto me je najvise iznenadilo za to auto kocenje:icon_eek: (cak sam uspio preko lezeceg s onim autom preletit drugacije da ne kazem mada ima 1600kg) i to me je iznenadilo kocenje slabo tek kad se upalio ABS poceo je malo da koci al prije toga nista slabo:icon_question:
Na cesti i u krivinama nema sta reci ne klepece nista stabilan i udobnost za 10:123:, e sad po prici vlasnika njegova potrosnja je negdje oko 7.5-8l (s upaljenom klimom)
sad jel to otvorena ili gradska neznam.
Uglavnom nije me nesta impresionirao nekim stvarima (jer sam ocekivao od onog auta bolje) auto nije los moje misljenje je da je auto samo za otvorenog puta:123:


Imam utisak da bi jedino za mene odgovarao A3 1.9 81kw ili A4 s istim motorom sad dajte savjet:icon_question:
 
Član
ovako nesto gledaj osim ako neciljas na novije pozz http://www.pik.ba/artikal/2111832/audi-a6-2-5-tdi/;) 150ps petak redni.
 
Član
probao sam ovakvog jednog i nisam bio zadovoljan kocnicom a i dimio mi je cudno al necu reci nista za ovog pa tako nesta cu valjda naci da je iole uredno i odrzavano

Admin ovo lock ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top