Savjet oko kupovine bicikla.

Savjet oko kupovine bicikla.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mokeBass je napisao(la):
jaran mi je kupio neki bajk od 5-6 stoja, capriolo, znaci stvarno izdrzljivo biciklo, bavi9o se on brdskim biciklizmom, u par navrata sam gledao kakve gluposti izvodi sa njim, npr skace sa pozida itd... po tome se vidi da je jako, jbg kad bi skocio sa pozide od pola metra metar sa nekim kinezom zavrsio bi sa felgom u ustima... ako hoces mogu ga pitati gdje je kupio i koji je model kupio

Jesi ti siguran da je to taj ? Druze, znam o cemu pricas, taki stroj najmanje kosta 3000 KM. Taj sport ti se zove Downhill cycling.
 
Član
ja imam gt avalanche 3.0 od 2006 godine samo do sad jednu sajlu zamjenio.....preporučujem 3.0 Gt valanche.......pozzzz
 
Takodje preporuke za GT Avalancge 3.0 disc iz 2009. imao ga, vozo nekih pola godine, kupio Hondu i otad mi sjedio u stanu bezveze, al eto tih pola godine pokazo se dobar, odlican, za moje potrebe. Jedina "mana" su za moje potrebe bile predebele gume, tako da za gradske voznje obavezno neke uze ganjat. Na kraja sam ga i prodo za 500 km, u besprijekornom stanju, i ja bi ti preporucio stoga da radije ganjas polovan bajk za tih 500 nego nov.
 
Član
Vamo kod na ima dobra ponuda polovnih a skoro novih brendiranih bicikli!

Mada sta god uzimas najbolje je novo al et ostane pola para ovak kad se uganja nesto polovno, jer dosta ovih sto dovlace robu iz njemacke nisu upoznati sa tim markama pa on svako skoro isto cijeni, orjentacija mu je ocuvanost ne marka tak da se moze dobro proci ;)
 
Član
http://www.ciklocentar.com/?jezik=bos&kategorija=GT&proizvod=620 ako imas pare za ovaj nemoj nista razmisljat kupi ga odma,ako ne onda uzmi Agressora 2.0 jer GT je ipaj GT ;)
 
Član
Obišao sam dosta radnji danas, i zaključio sam da ne paše XL, nego mi treba XXL.
Našao sam samo na jednom mjestu ovaj model http://www.tempo.co.me/index.php/prodavnica/bicikle/polar/mtb-alu/item/55-polar-mirage-pro, košta 611KM, s popustom košta 580KM? S obzirom da je preko cifre koju sam mislio izdvojiti, možda bi se nekako i uklopilo.
Kakvi su ovi polar bicikli, ima li neko iskustva?
 
Član
Po opremi djeluje sasvim solidno. Koliko će to sve zajedno dobro funkcionisati ovisi da vidis nakon nekog perioda...

Sve ovisi o tome za šta planiraš kupiti biciklo, konkretno, koji bi tvoji ciljevi bili? :)
 
Član
Dakle maloprije kupljen ovaj polar, 580KM u onoj radnji na dolac malti. Veličina XXL(izgleda pregolemo :)).
Zasad mi fino leži, nikakve extremne vožnje većinom asfalt, rijetkost van njega.
 
Član
Onda super :) Nek je sa srećom :cool:

Javi utiske nakon nekih 300-500 pređenih kilometara :D

I redovno ga servisiraj
 
Član
kod mene je isto polar mirage pro, samo stariji nesto i manji :D ... sta mu se radilo i kuda se islo, super je ikako ziv, jedino sto mi je "crklo" ona kurbla i pedala, samo puklo i otpalo... sem sto sam gume mjenajo i gumice od kocnica, nista vise nisam takeo, a voza se vec ihiii godina i kilometara
 
Član
Dobar bajk, vidio sam ga tamo, bas lijepo izgleda. I oprema je super za tu cijenu, nema razloga da ne slusa.

Ja sam u ljeto prosle godine uzeo Meridu sa slicnom opremom i fakat nemam nikakvih problema sa bajkom. Presao sam do sada nesto malo vise od 3000 km, jedino sto sam mjenjao na njoj su prednje kocione gumice, jer su se bile totalno potrosile. Na biciklu ti je glavna stvar geometrija i kako ti dobro lezi u voznji, ja recimo GT-e nikako ne volim, jer imam osjecaj da sjedim na guvernali i ne osjecam se sigurno na njima. Ako ti je taj Polar ok za voznju, sve super onda :D
 
BHT Ovisnik
a jesi li gledao nakamuru posto su oni,mada ni za jedan od navedenih nisam cuo nesto lose
 
Član
Nakamure, bar u Sarajevu su preskupe, a ne nude nista za tu cijenu.

I izgledaju nekako zastarjelo, bar ovi modeli sto sam ih ja gledao prethodnih dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top