Savjet oko felgi

Savjet oko felgi

Ovako, nakon duge potrage za felgama na piku koje bi koliko toliko zadovoljile moj ukus, danas naletim na jedne koje su mi se pravo svidile... 7jx15"...

evo par slika kako felge izgledaju, sta vi mislite, jel valjaju...



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Momak ih cijeni 260 KM :icon_question: doduse bez guma... izgledaju u super stanju... mislio sam ih staviti na svog audija.. prijedlozi i kritike dobrodosli ;)
 
Član
pa naizgled su ocuvane, provjeri jesu li krive.....
na kojeg audija idu, i koji je raspon sarafa na felgama?
 
sub3r je napisao(la):
pa naizgled su ocuvane, provjeri jesu li krive.....
na kojeg audija idu, i koji je raspon sarafa na felgama?

to sa provjerom svakako... a idu na audi 90, raspon je 4*108.. mada ove imaju i rupe za 4*100... ET im je 32 a kod mene fabricki 45.... felga ce se malo izvuci vani, sto meni i treba... samo neznam koliko mi je preporucljivo izvlaciti felgu vani jer nebi volio da prelazi rub, nadam se sa ovim felgama da nece, jos im je i sirina 7 jotta.. kaze momak da su gume na njima bile 195/50 sto sam i ja mislio staviti jer super izgledaju, bice malo stabilniji a ne ko ove moje balonke :D
 
Za 15"ke je prevelika cijena, jesu one ocuvane kako vidim na slikama, ali ljudi 17"ke fabricke prodaju za 150 maraka bez guma. Da je s gumama onda ok, ti ako mozes spusti na 200 ako si zagrijan i pazari ;)
 
cijena je sasvim realna, a i stanje je dobro koliko se moze primjetiti na slikama.. isto tako svidja mi se sto nisu standardne sa 5 kraka tako da je moje misljenje da to uzimas i montiras ;)

@technoGeek druze nadji mi felge 17" za 150 km ja ih odmah kupujem, ja sam sebi nasao 17" cijena 700 km bez guma
 
silvia_turbo je napisao(la):
cijena je sasvim realna, a i stanje je dobro koliko se moze primjetiti na slikama.. isto tako svidja mi se sto nisu standardne sa 5 kraka tako da je moje misljenje da to uzimas i montiras ;)

@technoGeek druze nadji mi felge 17" za 150 km ja ih odmah kupujem, ja sam sebi nasao 17" cijena 700 km bez guma

Eto za 180 http://www.pik.ba/artikal/1385435/alu-felge-ford-17-raspon-4x108/

Naravno, sve zavisi za koje je auto i koliko su popularne, ali evo i kod forumasa http://www.pik.ba/profil/ljuboje ih ima jeftinije od 700 ;)
 
druze zavisi od stanje felge, naravno da ima i jeftinije od 700 km. konkretno ja sam svoje 14" prodao za 60 km, ali lose stanje itd da ne nabrajam dalje..;)

evo jedne koje ja planiram uzeti http://www.pik.ba/artikal/902818/felge-brock-b23-17-quot-/
 
Član
eto vidi umene u garazi ;)..kak ostoje na autu..samo je moje srce u felg icrno a obruc poliran..poz
 
silvia_turbo je napisao(la):
cijena je sasvim realna, a i stanje je dobro koliko se moze primjetiti na slikama.. isto tako svidja mi se sto nisu standardne sa 5 kraka tako da je moje misljenje da to uzimas i montiras ;)

@technoGeek druze nadji mi felge 17" za 150 km ja ih odmah kupujem, ja sam sebi nasao 17" cijena 700 km bez guma

ma drug, ja trazim nesto sto nije standarno, a imam i neke druge planove tako da felge sa standardnih 5 krakova ne dolaze u obzir... trazim neke kao ove ili sl. BBS RM ili RS bi volio najvise kad bi nasao sa ovim promjerom rupa ali ih nema na mapi tako da su mi se i ove svidile... cim se skupi lova u skorije vrijeme uzecu ih ako ih ne proda jer su fkt dobre... ocuvane su a lik ih prodaje jer je kupio druge...

kaze da je ET 32, sad mene zanima sa tim ET-om koliko ce mi felga "izaci vani"... sirina je OK, profil OK, dimenzije OK a i cijena je povoljna a svakako sam mislio uzimati nove 4 gume..

evo koliko bi ja otprilike da mi felga bude vani:


Uploaded with ImageShack.us

jel bi mi ovaj profil guma odgovarao koje sam nasao i koliki ET bi mi bio potreban, bez distancera, da felga bude priblizno vani kao na slici :icon_question:
 
Top