Savjet od vas iskusnijih

Savjet od vas iskusnijih

Član
Golfa sam skoro uzeo masina mu nije bas nesto tako rec kontao sam sa prijateljem da odem u bg sa njim al ja sam nisam siguran u masinu dal ce me izdati u putu jer su mi karike lose pa sad od vas sa vise iskustva sa time ili bilo kakvom smislu oko ovoga da mi kazete da li bi bilo pametno krenuti na taj put od mene do bg-a 230 km odnosno od tuzle :D hvala unaprijed :D:icon_cry:
 
Član
jel dizlo??Mozes li procijeniti, kako mislis motor nije nesto, grije se??Ja bih sa svojim 1.6 dizlom na Mars se smio uputiti, ne znam sta se moze tu pokvariti uz normalnu voznju :cool::cool:
 
Član
Ma vozi drug samo polako ja svojim Kadilakom isao za sarajevo skoro odavde presao kad sve zbrojim 1000km a ni ugasio ga skoro nisam, a da u tebe je VW hehehe zajebavam se samo goni
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
jel dizlo??Mozes li procijeniti, kako mislis motor nije nesto, grije se??Ja bih sa svojim 1.6 dizlom na Mars se smio uputiti, ne znam sta se moze tu pokvariti uz normalnu voznju :cool::cool:

Diezel 1.6 obicni odnosno (SDI) golf 2 a negrije se hladnjak hladi ko lud bas sam se bio uplasio dal je hladnjak crko al nije odlican je i predobar nego me strah tih karika trosi ulje puno i baca mi ulje na cep gde se sipa ulje a inace nema vako problema paljenje sve ok i to al eto brine me to da se necu uputiti na put i da se negdje usput pokvari :S :icon_rolleyes:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ti 1.6 d motori umiru 100 milja kilometara. Provjeravaj ulje i vozi;)

ovaj prijatelju je vec proso 500000 hiljada kilometara i kusur a i to sto kazes kupim rezevna 2 litra ulja i picim :S jel ko imao ovakav slucaj nabrijani smo da idemo samo nas ovo koci
 
Član
Ma daj ne zezaj , vozi to slobodno, samo sipaj ulja na max kad krenes i proveri u bg-u. Meni je corsa 1.5d trosila vise od litra na 1000km, nije palila zimi, dimila....Ja sam sa njom presao 800km u cugu, Cacak-Beograd-Tuzla i nazad...I to sam je upalio na gurku kad sam krenuo, jer je bilo hladno:D Dizela kad upalis, on nece da stane;)
 
Top