savjet, lambda sonda

savjet, lambda sonda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav raja!
molim vas za informaciju gdje bih mogao nabaviti lambda sondu za peugeot 306 1.4 benzin 55kW iz 1995 g. i koliko košta?
s tim da trebam samo originalnu sondu jer su ove zamjenske smeće, kupio sam NGK za 98 KM i nista ne valja, samo sam bacio lovu. ako neko zna gdje i posto se moze nabaviti molio bih da mi javi, unaprijed hvala! :icon_smile:
 
Član
...e to ne znam majke mi, treba ti negdje sat vremena do Sarajeva..mislim..vrijedi se zaputit ako hoces vec kvalitetno da uzmes.
Ako neces da rizikujes, kao sa tim NGK kupi original koji dodje za njega naravno u ovlastenom servisu...
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
...e to ne znam majke mi, treba ti negdje sat vremena do Sarajeva..mislim..vrijedi se zaputit ako hoces vec kvalitetno da uzmes.
Ako neces da rizikujes, kao sa tim NGK kupi original koji dodje za njega naravno u ovlastenom servisu...

Treba mu sat vremena ako mu je prosječna brzina nekih 150 kmh :icon_rolleyes:
 
Član
ma treba mi nekih sat i pedesetak minuta otprilike. ali nije to problem, treba mi slobodan dan da dodem u servis a tesko ga mogu dobiti, tako da bi mi vise odgovaralo ako neko zna gdje se blize Bugojnu moze nabaviti originalna lambda sonda.
 
Član
niko nista!? :icon_sad: nije valjda da sa samo u sarajevu moze kupiti ta sonda :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top