Savjet...BMW

Savjet...BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav za sve

Dakle zanimaju me vasi utisci, savjeti i sve sto imate rec za ovo auto, rijec je o BMW 328i E36 Coupe, DOHC 24V, 193 PS /142 kW @5300 rpm, 280 Nm @3950 rpm, 0-100 km\h 6,7 sec, max speed 236 km\h, proizvodio se od 1995 do 1999 godine.

Interesuju me vasa misljenja, misljenja osoba koja su ih posjedovala, potrosnja grad/otvoreno/kombinirano, njihove mane i iskustva vezano za ovaj model BMW-a.
Koliko sam primjetio rijetki su po cestama......:D

Evo par slika ovog BMW-a...


 
Član
Ako imas zelju da kupis kupi neces da se pokajes masina glava boli nisam se vozao ali znam jednog prijatelja koji ima zvijer BMW je to brate
 

MTR

Član
Ko te pita kolko trosi , kad mu spucas turu u trecoj jbt ko da ti ga mlada fuma ,hahahah ,uhhajj LETI
:smajli01: ces sve na cesti . KUPUJ AKO IMAS LOVU
 
Član
Naravno da se raspitujem radi kupovine modela... Ostavit cu jos da vidim shta drugi imaju da kazu... jos kad bi naletio neki vlasnik koji ga posjeduje ljepota:icon_smile: da cujem vjesti iz prve ruke :):D:D:D
 
Član
auto vise nego ok motor je uklopljen predobro sa sasijom dakle odgovara ko nosa u guzu haha
dakle idealno raspolaze snagom ok prijenos i solidan mjenjac glavni problemi ako ima vanos malo se cuje kod vecine sta sam ih kod nas vidio ali nista strasno da se rijesti
potrosnja ti je od 11 do 18 iako ces rijetko gledati ovu 11 osim na otvorenom nekad ali i tu je gas do poda standardno
i ako te bas zanima auto stock sa ok gumama ide cca 14.7 na 402 metra
po meni jedini motor u e36 sta vrijedi uzeti tako da kupuj ako mozes a naravno nemojs se zalijetati na sminku prvo dobra majstora da pregleda auto kako treba jer neces dati male pare za to auto vjerovatno
svaka cijena ispod 5 000 eura je nerealna moze biti samo skuplji
 
Član
Cuj ako imas pare kupuj...auto je zvijer i puno rijeci za njega nije potrebno, samo cisto sumnjam da ces naci ovako lijep i ocuvan primjerak kod nas a ako nadjes ma bimer je to nema fulanja;)
 
Član
Znam znam, cekam i ovaj zakon da se ukine o zabrani uvoza auta pa da probam nesto skontat ako ne pronadjem u BIH sta.
Najvise njih ima 318i, 320i i 325i ..al meni se ovaj motor daleko svidja.

Koliko sam pratio po oglasima, samo se dosad jedan prodavao iz Mostara teget plavi 328i Coupe ovo ostalo nisht:icon_sad:

Al' vrijedi cekat...:icon_twisted::icon_twisted:
 
BHT Ovisnik
to izgleda da jeste,al ako ih i nađes neces ispod 4000€ bar kako gledam na mobile.de:icon_rolleyes:
 
Početnik
ma qme ako je tebi prvo pitanje koje imas o tom autu "kolika je potrosnja" moje iskreno misljenje je da to auto nikako, al nikako nije za tebe...
 
Član
Imao je ovde na forumu neki E36 M-Tehnic valjda se tako zove, i mislim da je na prodaju ako vec nije prodat... Sve jedno, E36 je jedan od najboljih BMW auta (po meni), svakako neces da se pokajes ako ga budes kupio..A kako tek moze lepo da se sredi :icon_eek:
 
Član
Default je napisao(la):
ma qme ako je tebi prvo pitanje koje imas o tom autu "kolika je potrosnja" moje iskreno misljenje je da to auto nikako, al nikako nije za tebe...

Ma to me bash i ne interesuje toliko. Ako me vec interesuje auto onda zelim da znam sve o njemu.
;)

BMW-GTI je napisao(la):
Imao je ovde na forumu neki E36 M-Tehnic valjda se tako zove, i mislim da je na prodaju ako vec nije prodat... Sve jedno, E36 je jedan od najboljih BMW auta (po meni), svakako neces da se pokajes ako ga budes kupio..A kako tek moze lepo da se sredi :icon_eek:

Ima na oglasima, 318 TDS e36 m-tehnic, plava boja, 4 vrata, presao preko 220.000 ako se ne varam. Auto super izgleda al nije to za mene.
Hocu 328i:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top