Savjet: Audi a3 2.0 TDI 140ks

Savjet: Audi a3 2.0 TDI 140ks

Član
Mnogi mi kažu da imaju pozitivna iskustva sa ovim motorom što se potrošnje tiče. Napomena da je ovo noviji motor, koji počinje sa ugradnjom od 2007. te da on manje troši od predhodnika u proseku 0.5-0.8l, tako bar specifikacije kažu. Možda je u Altei taj stariji motor ;)
 
Član
uzmi 1.4 hdi sebi kakav u nekom malom autu kad ti je potrosnja jedino na sto gledas :icon_mad:
 
Član
FilipRS je napisao(la):
Ovo je CR (CommonRail) motor. Ja mislim da je bolje i da smanjuje potrosnju...

CR ti dolazi tek u FL modelima, tj iza 2008...

za 2007. god, moraces dat bas dosta novaca ako hoces da izgleda OK... sigurno >=25.000KM
 
Član
kavaz je napisao(la):
uzmi 1.4 hdi sebi kakav u nekom malom autu kad ti je potrosnja jedino na sto gledas :icon_mad:

Ne gledam jedino potrosnju, ali svakako da mi je to bitno jer ipak ja idem na FAX i nemam bas veliki dzeparac ;)
Sve do 8l mogu da trpim.
 
Član
S tim Audijem ili nešto nije u redu 1000% ili ti je taj lik što ti ga prodaje bas neka bliza famelija...jer ispod 25K ga ne mozes naci da iole valja...

Tako da iskreno da ti kazem to mi je skroz sumnjivo...da ne bude da je on presao 570 hiljada,a falc servisna i vraceni kilometri na svim unosima...:icon_question:
 
Član
druze kod men rodjak ima takvog ev sda ce god ii vec je dvaput radio turbinu, sad dali je on naletio na lose il sta vecc uglavnom on moli boga da ga se rjesi :D
 
Top