Savijet oko farbe!

Savijet oko farbe!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na pocetku pitanje za savijet,
prije jedno 7 dana ofarbao sam auto,medjutim po njemu ima dosta efekta narandzine kore i sad je pitanje moze li se to kako ukloniti,nekim poliranjem ili nesto?
 
Član
Dobro saldzije,ima li neko ovdje da da svijet moze li se to odraditi i ko bi u Sarajevu mogo to odraditi?
 
Član
Teško da možeš nešto napraviti, osim reklamirati kod tipa koji ti je to napravio.
Nekakva poliranja i slično mogu napraviti razliku ali opet, to je nova boja, nemaš tu šta dirati.
Možda je bila loša priprema ako je ona loša ne može nikako spasti dobro!
 
Legend
taj efekat sto si spomenuo desava se kad je povrsina ili prasljiva ili masna prije lakiranja,obrati se onome ko ti je to uradio kako ne treba,jel ima puno toga ili na nekim dijelovima ???
 
Član
Pa cijelo auto negdje manje negdje vise,cuo sam da ima neko poliranje(polir pasta) koje skida malo farbe kada se radi i mislim da bi to ispravilo stvar.
 
Član
to ti je druze samo losa priprema, mrsko im bilo da smirglaju vodobrusnim.. Drugo je kada se ne farba u komori pa se zalijepi pomalo prasine obicno na krov i haubu, to se moze ispolirati ali "kora narandze" se ne polira ili gledaj il reklamiraj
 
Član
Samo reklamiraj i nista vise, ako ne bude prihvati reklamaciju ti lijepo sa autom uleti i reci upsss ja dosao na farbanje :)
 
Legend
x puta mi se desilo kad nesto lakiram,ostane li masnoce ili prasine,sve sve pokaze tako....
odi reklamiraj i kraj
 
Član
ofarbo ti je ili prljavo auto ili ti nije pokrio neravnine i poliranje ti neće pomoći nego idi tom "majstoru" da ti to oguli i respray..
 

edo

Član
to je problem sa fuš majstorima,ja sam lakiranje haube i prednjih blatobrana platio 350km,a neko da
500 km za komplet lakiranje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top