Savijanje cijevi fi65 Mostar/Hercegovina

Savijanje cijevi fi65 Mostar/Hercegovina

Član
Pozdrav, treba mi netko ko moze savijati fi65mm cijevi jer bi trebao praviti cjevovod za intercooler
 
Član
Mislim da se te cevi ne savijaju nego se vare, imas kolena i cevi i to ti radi varioc i obicno ljudi rade od prohroma, znaci co2 varioc ti treba, al sacekaj jos nekog da ti da savet

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Savijaju se one itekako samo koga god u nasim krajevima pitas za njih je to znanstvena fantastika.
Ovi sto rade auspuhe mogu max 55-60 cijevi savijati.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Član
Obicno idu tankozidne cevi i povare se jer se tako lakse kombinuju krivine i ostalo, mozda je to neko i radio savijanjem al ja stvarno nisam video, auspuh je drugo tu nema greske jer idu deblje cevi(mislim na zid cevi) i nema ostrih savijanja pod 90 stepeni
Ima i ovako da se kupi i sam sve spojis bez varenja i savijanja

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
2f28d51fe0f4c218a919af97e9697d97.jpg
 
Član
Stavi od auspuha cijevi, kod mene je tako vec 3 godine na autu. Imaš u ružićima- Grude auspusi Leko, ili u ljubuškom onaj što radi auspuhe vec odavno poznat. Nek ti savije cijev fi koji hoces to ce bit do 50 km sve max skupa s cijevi
 
BHT Ovisnik
Mozda gore na Trnu lik. Tako mi je Tiho govorio, al sam izgubio broj. Otiđi do Tihe u Ulog pa nek te uputi
 
Član
Samo ti on kod nas ima. Ja sam sebi kod njega radio sve cijevi za IC kad sam stavio k04.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
BHT Ovisnik
Ne gmin, ovaj lik radi inox ograde, tj navodono svi ovi koji nemaju mašine kod njega rade
 
Top