Savet - misljenje - iskustva oko osvezavanja plastika

Savet - misljenje - iskustva oko osvezavanja plastika

Član
Kao u naslovu...molim za vasa mislenja, savete i iskustva oko osvezavanja plastika, posto bi u skorije vreme trebao staviti pragove i rubove na vozilo, a do tad imam vremena sda ih sredim.....pa da vas cujem cime je bolje uraditi:

1. MIPA - Bumper sprej
images


Prednosti: brzo se nanosi, brzo susi... Mane: nije iste teksture kao prava plastika, posle odredjenog vremena se ljusti, potrebna priprema povrsine...malo ga ima u prodavnicama..itd,itd.

2.Turtle - black chrome

images

Prednosti: relativno brzo se nanosi, brzo susi... Mane: postojanost boje je kratkog veka (spira se)


3. Industrijski fen

images

Prednosti: nisu mi poznate jer nikad nisam radio sa time .... Mane: nisu mi poznate jer nikad nisam radio sa time ....al sam cuo da se plastika posle odredjenog vremena provedenog na suncu pocne kriviti (???????)


Napomena: imam sva 3 proizvoda kod sebe...al sam u nedoumici koji koristiti :icon_question:
 
Član
taj bumper bi trebao sluziti namjeni...
al ako ces dugorocno najbolje ti je mat crna boja s ucvrcivacem i primer i sredis kako bog zapovjeda, mislim :cool:
 
Član
AnDel....sad me baci na muke :icon_mad:.....ja se mucim oko tri solucije, a ti mi sad uvali i cetvrtu :lol:

Salim se....hvala ti ;)...samo reci mi molim te da li je za to potreban kompresor i onaj pistolj, dizne i sl....il se to moze resiti i kao sprej varijanta?
 
najbolje rjesenje prvo plastik prajmer, pa mat crna boja,,
imas kupiti i mat crnu boju sa teksturom,, pa po volji,,
prvu opciju mozes sa sprejevima odraditi, drugu sa spricom,
ili ako naletis na sprej sa teksturom;)
 
Top