Sat golf 2

Sat golf 2

Interesuje me da li bi neko bio ljubazan da mi napise ili posalje odgovarajuci link za ovu infirmaciju. Od g 2 sata sa obrtomerom i jednim dzekom tacno koja je zica za sta po bojama. Imam sat i dzek ali bi ga namontirao u yuga paako bi mi neko napisao bio bih veoma zahvalan
 
Član
mrsko mi sad traziti semu po netu,ako neko ima nek stavi,ali evo ti osnovno iz glave:

kafena-minus
crvena- direktan plus
crna-plus kontakt
svjetlo plavo bijela-osvjetljenje table
svjetlo plava-lampica dugih svjetala
crno lila-plovak goriva
zuta-ulje
plava-isto ulje ali posto ti nemas dvije ampule za visoki i za niski pritisak,jednu od ove dvije zice(mislim da je zuta) spajas na masu.
dalje se ne mogu sjetiti tacno,pospajaj ovo sve,daj kontakt,uzmi prob lampu zakaci je za masu i ispituj,kad ti zasvijetli lampica od akumulatora to je ta zica a mislim da je crno plava.Isto tako porobaj dalje,kad pocne dizati temperaturu to je ta.

Moras prepraviti i konektor kilometar sajle,na utikacu sata ili na pinjonu mjenjaca.
nisam siguran dali ce ti ocitavati tacno gorivo sa yuginog plovka ,ali mislim da hoce;)
 
Hvala ti za ovo! Sad bar imam sa cime poceti. Gorivo mi nije toliko bitno jer se vozim na plin,preskup je benzin. A za kilometar sajlu mislim da pase sa novijeg yuga sa kopcom ili neko mi je rekao da sa golfa 1 treba da odgovara. Probacu pa cu videti.Nego jel i na tom satu vazi kao na yugovom 1 obrtaj sajle 1 metar?
 
Drustvo pomagajte! Resio sam problem sa sajlom i dobro pokazije,laze oko 5% sto nije strasno,ali ubise me ove zice pa ako bi neko mogao da mi napise ili da neki link koje su za sta na ovom satu. Molil pomoc. Imama 14 zica
 
Top