sastali se u Tuzli malo...

sastali se u Tuzli malo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Erol_brcak, Deyo, SamiRX-8, RCat i ja...prvo pojeli nesto, jer je Erol bio gladan od teskog ispita (kojeg nije imao xD)...pa onda kod Goce u salon na kahvu (kafu :)), pa kuci na kolace (odakle su slike) :)
Erol je upoznao Gocu, mi ostali se ispricali, uglavnom predobro bilo...:)

Svi zajedno (bez Goce, ona je fotograf :))
s1052681resizems6.jpg


s1052683resizeva7.jpg


Rejseri (raceri :p)
s1052685resizebn5.jpg


Hackeri :)
s1052686resizedo8.jpg


i na kraju, ono najbolje...:)
s1052684resizezo5.jpg
 
Član
Nek si se vala nakanio slike postaviti :cool:, i sa Erolom smo se bas ispricali cijeli dan, ugostili ga, a jos on propusti bus, tako da je ostao u Tuzli do sutradan, stojali vani do ponoci, smrzli se, al eto, ispricali se, pa nek se pamti, jos niko od nas nije bolestan :D, bilo je cool, a vala nije sve ni u autima, fino se moze i ovako ispricati, ismijati... Lagano druzenje, Erol i Deyo, sve naj za momke, haman pa su iskusne kmice, a ima svako u njima neke rejserske price :123:
 
hahhaa,sajsiga,sajsiga! Joj dejo sad kad te smjene sa mjesta moderatora odje.

nego ko je ko,ajd da kazemo narodu da nas mogu prepoznat na ulici,prva slika slijeva na desno dajo mashina haker,samir sto voli wankel,fayic sto mu je san imat saab-a (cudan san,ali necemo sad o tome :D) i konacno ja sto zelim mnogo toga.;)

Evo i ja da kazem bilo super,super likovi,dejo de pentagona ti izradi mi one nalje ovih dana,goca mi je super gotivna zena i eto,radujem se sljedecem susretu sa ovim ljudima,nadam se u nedjelju u brckom;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top