Sarajlije Gdje se Nalazi Tomic - bmw !?

Sarajlije Gdje se Nalazi Tomic - bmw !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav za sve :lol:, za par dana bi trebao dodi u Sarajevo na servis i imam ugovoreno kod Tomica ali neznam gdje se tacno nalazi ,znam da je ul. Dzemala Bjedica al nemam ja pojma gdje je to eh sad ako moze neka pomoc kako najlakse iz pravca Tuzle da to nadem ,,

hvala svima unaprijed ,,
 
Član
A sa koje strane ces doci, ako ides iz pravca grada prema ilidzi vidjeces avaz, ne mozes fuliti, preko puta se nalazi HECO PROM trzni centar sto se pravi :D
 
Član
ako budes dolazio preko stupa, ides preko mosta i odvajas se odma poslije mosta desno, picis onom glavnom ulicom i ubrzo ces vidjet avaz bussines centar, odma poslije njega ti je taj, ima pise BMW MINI
 
Član
Pa zar ima servis Tomić?

Ako ima hvala Bogu, dosta je više onih šupa po kobiljoj glavi i tavkih nadri-radnji...
 
Član
Bojan je napisao(la):
Pa zar ima servis Tomić?

Ako ima hvala Bogu, dosta je više onih šupa po kobiljoj glavi i tavkih nadri-radnji...
eto nema...
Mislim da je Tomic jedini autosalon BMW-a, a ima servis i u Mostaru...
 
Član
Ehee moj Bojane nemoj protiv Rame,opet njemu svi dolaze dzaba..Hajde ovi sa starijim autima,ali dolaze i sa novim cigani..
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ehee moj Bojane nemoj protiv Rame,opet njemu svi dolaze dzaba..Hajde ovi sa starijim autima,ali dolaze i sa novim cigani..

Ne znam stvarno kako čovjek radi jer nisam nikad vozao BMW, ali nekako bi mi žao bilo auto od 25.000 KM gore odvlačiti, baš vizualni dojam ne uljeva povjerenje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top