Sarajevski sajam automobila i pratece opreme 2012

Sarajevski sajam automobila i pratece opreme 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uprava Sajma je donijela odluku o promjeni datuma odžavanja za 21.06.-24.06.2012. godine, te na osnovu te činjenice Sajam dobiva prefiks Međunarodnog sarajevskog sajma automobila i prateće opreme 2012.
nasao sam na stranici sajma, vi govorite da nije promijenjen datum? Molim nadlezne da napisu tacan datum odrzavanja- mozete napraviti i novu temu kao obavjestenje. Hvala.
 
Član
HOCEMO DATUM! HOCEMO DATUM!!!!!

jbt ja vec dogovio u subotu da idem gore sa drustvom, hehe vjerovatno bi vrata poljubio :D
 
Član
Da sajam je pomjeren za 21.6.2012 zbog toga sto dobiva naziv Medunarodni sarajevski sajam autombila ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Da sajam je pomjeren za 21.6.2012 zbog toga sto dobiva naziv Medunarodni sarajevski sajam autombila ;)

mozes malo ovo objasniti?
zbog cega promjena naziva odlaze sajam za 2 i po mjeseca?
 
Član
Pa mozda da udje u neku svjetsku listu auto sajmova, haj znaj... Ja vjerujem da je bolje sto ce se odloziti, mozda bude vise izlagaca... svakako mi se onaj rok cinio prekratkim
 
Član
sub3r je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Da sajam je pomjeren za 21.6.2012 zbog toga sto dobiva naziv Medunarodni sarajevski sajam autombila ;)

mozes malo ovo objasniti?
zbog cega promjena naziva odlaze sajam za 2 i po mjeseca?

Zato sto dolaze izlagaci iz drugih drzava,najvjerovatnije jos su pregovori u toku,trebao bi doci i Mate Rimac sa svojim elektricnim automobilom od 1000ks al nije to sve ovo je sam jedan dio jos sa nekim ljudima su tu pregovori pa ce te sve biti blagovoremeno obavjesteni ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top