Sarajevski ghost rider

Sarajevski ghost rider

Legend
kad srce proradi , isao bi i vise da moze .....

dobro ga cepa , ali hebena je to ljubav , dok se dobro ne prebije niko se ne opameti , al mu ipak svaka cast ! ;)
 
Član
strahota je ovo...ja licno prezirem ovo motorcine..kad naleti pored tebe..samo sto ne okrene..mene je jedan mogo pokupit bio i ja sa skutom..ide lola iz krivine i prestize auto a ja idem u suprotnoj traci..a kad izlazi se iz krivine uvala..i lola ga naravno po gasu i baci ga direkt na mene..ja da nisam do kraja trotoara doso..sasijo bi me ..zavrsio bi 100m od skutera...lete previse...nek se k.rce van grada ako im je volja
 
Član
sta se ovdje ima gledat...uopste mi nema nista pozivitno na ovom sve ovo je lijepo i fino dok sutra ne ubije necije dijete na putu...
 
koliko sam dobrih prijatelja izgubio prava raja kao braca ali sad ih vise nema :icon_cry:
svi su dugo dugo godina vozili nikada prije toga nikakve nesrece nisu imali zadnji je udrio direktno u auto koje je obilazilo drugo auto i preslo u njegovu traku !!! isjeklo ga :icon_cry:
par minuta prije nesrece vidjela ga raja i zvali ga da zajedno jedu a on reko odoh samo napravim krug
 

MTR

Član
ko nije vozio i ne zna , sta ti sve kroz glavu prolazi , koji splet misli : kamencic , pijesak , zavjetrina desno , vrabac , lokva vode , grbav asfalt , eno rupa ..... njemu svaka cast kad smije , ja nisam nikad navlacio preko 25 banki , a oprobao sam ih podosta , sad se furam na enduro , jer od kad sam nastradao pa lezao 4 mjeseca ne pada mi na pamet da vise sjednem na motor koji ima preko 70 KS , dragi moj kroser , rusak na ledja i na planinu lagano ;)
 
Član
glupost nevidjena, i ne treba stavljati ove klipove na forum, samo ce se neka djeca djabe loziti i glavu ovako izgubiti, i ovaj momak nije ni svjestan da mu na ovj brzini nema kocenja
 
Član
Fino vozi lik, brzo a opet dosta sigurno :icon_biggrin: Gledao sam i prije njegove klipove. A bas je strava ljeti kad stojis na semaforu sa spustenim prozorima, a neki motor sa stoju ipo proleti do tebe a da ga ne skuzis prije. Kako su me nekad znali prepadat, to je cudo... :D
 
Top