Sarajevo, Stari Grad

Sarajevo, Stari Grad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
naravno da hoce a astra da nije udario u ta tri auta nebi zivi bili nija ni moj drug a ni vozac skontaj uzmi sebe u tu situaciju da ti propadne kocnica da ti pukne sajla za rucnu da su ti ljetne gume i da ti je auto tesko nekoliko hiljada kilograma a i da je veliko brdo a upravu si ja sam tek 8 mi razred i sta ja znam ja neznam nista jel tako
 
Član
Astra je napisao(la):
decko cini mi se da ti nemas ni osnovne skole? Logika ti je 0.. Sta sad treba pravdat covjeka sto je pokupio ljudima auta? Ko prica o zivotima i ljudima ovdje,jesi ti normalan? JA sam samo pomenuo auto,da je tu moje auto bilo parkirano... Dakle da ti jos jednom napisem ,govorimo o autima ne o zivotima,razumijes? Da je necije auto bilo tu pitao bi ga jel mu drago sto je posluzio kao prepreka za zaustavljanje autobusa ... NAravno da je zivot vredniji,ali o zivotima ovdje nije rijec..

bitno je da je ti imas imam ja 4 razreda mekteba i pametnijji sam od tebe jebote auto bitno je da niko nije poginuo ali tebi je izgleda bitnije auto..da je moje auto bilo jbg takva je sudbina nadoknadice se to a ljudski zivot nikad...volio bi da sam tebe vidio u ulozi vozaca sta bi ti uradio pustio da ide dalje autobus da povrijedi sto vise ljudi jer bi ti bilo zao auta...e majko moja mila kakvih sve debila ima ovdje jadna nam je drzava
 
Član
jos jedan slican slucaj se desio kad je na skoro isti fazon autobus udario u kucu neku... vise je "javna tajna" kako je vecina gras-ovih vozila neispravna, ali su im i vozaci debili zesci. skoro svaki dan gledam kako ugrozavaju saobracaj, kad sa stanica krenu izlaziti bez obzira sto je neko auto doslo do pola autobusa, pa onda mora bjezati u lijevu traku i moliti se svim mogucim bogovima da iza krivine ne naleti neki kamion i sl. bas danas pred vece na stanici na kosevu kod one praonice, bus ga "izguro" u lijevu traku a odozdo naletilo neko drugo auto, mislim da su se mimoisli u nekih 20ak cm. sekunda je falila za udes...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
jos jedan slican slucaj se desio kad je na skoro isti fazon autobus udario u kucu neku... vise je "javna tajna" kako je vecina gras-ovih vozila neispravna, ali su im i vozaci debili zesci. skoro svaki dan gledam kako ugrozavaju saobracaj, kad sa stanica krenu izlaziti bez obzira sto je neko auto doslo do pola autobusa, pa onda mora bjezati u lijevu traku i moliti se svim mogucim bogovima da iza krivine ne naleti neki kamion i sl. bas danas pred vece na stanici na kosevu kod one praonice, bus ga "izguro" u lijevu traku a odozdo naletilo neko drugo auto, mislim da su se mimoisli u nekih 20ak cm. sekunda je falila za udes...

ovo sto sam pocrvenio se svugdje radi

jos ti ne d´o Bog da te udari u EU tako bus, jos ces ti iskihati za stetu jer on ne odgovara, a o tramvajima da ne pricam
 
Član
Damir_ je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
jos jedan slican slucaj se desio kad je na skoro isti fazon autobus udario u kucu neku... vise je "javna tajna" kako je vecina gras-ovih vozila neispravna, ali su im i vozaci debili zesci. skoro svaki dan gledam kako ugrozavaju saobracaj, kad sa stanica krenu izlaziti bez obzira sto je neko auto doslo do pola autobusa, pa onda mora bjezati u lijevu traku i moliti se svim mogucim bogovima da iza krivine ne naleti neki kamion i sl. bas danas pred vece na stanici na kosevu kod one praonice, bus ga "izguro" u lijevu traku a odozdo naletilo neko drugo auto, mislim da su se mimoisli u nekih 20ak cm. sekunda je falila za udes...

ovo sto sam pocrvenio se svugdje radi

jos ti ne d´o Bog da te udari u EU tako bus, jos ces ti iskihati za stetu jer on ne odgovara, a o tramvajima da ne pricam

Da, na kraju busa ima onaj znak "STOP" (u smislu bus ima prednost da se ubaci)... zato treba pazljivo pored njih prolazit, jer on nikad nije kriv ako ti se uvali osim ako nisi presao polovicu busa/trole (mislim)...

Na stranu sto je vecina tih vozaca Z brda Z dola... a jos im posao dosadan pa im sve svejedno :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top