Sarajevo Passat B5

Sarajevo Passat B5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci od one novije tipe mogu stopke na ovoga ? ja sam skoro imao mogucnosti da ih kupim povoljno pa kontam dali odgovara sve .
 
Član
Da ja sam ih dosta vidio kako uzivo tako i po internetu,ali do se moze zamijeniti samo na karavanima jer su iste dimenzije stoplampi samo drugi dizajn.....
To nebi bilo lose zamjeniti ;)
 
M A R E X je napisao(la):
Da ja sam ih dosta vidio kako uzivo tako i po internetu,ali do se moze zamijeniti samo na karavanima jer su iste dimenzije stoplampi samo drugi dizajn.....
To nebi bilo lose zamjeniti ;)

pa samo na karavanima,al sa ovim farovima bude ljepsi pasat od novijeg :icon_smile:
 
Član
Evo bio sam nesto raspolozen pa sam ti nabrzaka odradio,kako bi mogao izgledati sa farovima,maskom,novim stoplampama i sa skinutom kukom
morao sam staviti i xenone jer sam lose ubacio farove pa da se nevidi
:D:D:D

[attachment=25223]

[attachment=25224]
 
Član
fin pasat kao sto col3-99 rece fina boja nekao posebna mali broj auta sam video satom bojom a vidim da imas i neke planove jako fino a ocel biti malo u pod ili ne sretno u daljem radu
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Evo bio sam nesto raspolozen pa sam ti nabrzaka odradio,kako bi mogao izgledati sa farovima,maskom,novim stoplampama i sa skinutom kukom
morao sam staviti i xenone jer sam lose ubacio farove pa da se nevidi
:D:D:D

WoW ;) dobro si ovo odradio uskoro krecem u izmjene samo idem prvo da mi urade folije u lumar-u samo neznam ni sam koju bi boju stavio . Sta vi mislite.
 
Član
crna brate naravno,vidisa da sam ti ja malo na ovoj drugoj slici i potamnio unutrasnjost i zadnju sajbu :D
Skidanje kuke obavezno ;)
 
Član
M A R E X je napisao(la):
crna brate naravno,vidisa da sam ti ja malo na ovoj drugoj slici i potamnio unutrasnjost i zadnju sajbu :D
Skidanje kuke obavezno ;)
Znam moracu je skinuti ali mi je zao brate ona glavu cuva :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top