Sarajevo Obala

Sarajevo Obala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neku noc (preksinoc mislim) je auto cevabdzinice Mrkva udario momka... :( zna li iko kako je i sta je :( uzas je bio prizor... Tena 10 , 15 metara dalje, drug mu place , momak u soku lezi krvav i trese se ...

Ne do Bog nikome, to je ono najgore sto nikada ne bih zelio da mi se desi... da nekoga udarim :( uzas ljudi cuvajte se...
 
Član
i ja sam prolazio al momka je odvukla hitna pa nisam vidio nista,a vala oni dostavljaci voze ko ludi bas dusmanski da razjebu auto
 
Član
Ne možemo mi suditi ko zna šta se tačno desilo,ali realno je da većina dostavljača voze kao samoubice..Za nadati se da će momak biti dobro
 
Fkt,de dostavljace treba psiholoski analizirati,redovno prave probleme u saobracaju,konta gazda mu dao
auto da radi,e sad ce ga lola kresati,jer nije njegovo moze...:icon_rolleyes:
 
Član
necu da osudjujem nikoga, ali ne do Bog nikome... a tacno je da zure, ali jebi ga i moraju... :( najgore je zbog momka , samo da on bude ok
 
Legend
nadam se da ce momak ozdraviti i biti bolje..
yeh..imao sam i ja negativnih iskustava sa ovim dostavljacima, fkt voze k'o kreteni..
 
momak je "poceo dolazit sebi" kako kaze konobar iz mrkve....vozac je u teskom psihickom stanju...bio sam i ja tu vecer kad se desilo....krivi su i jedan i drugi...momak (zlatan??) nije na pjesackom prelazio a vozac zutu liniju gazio....al krivicu nosi vozac. Tu vece nije znao za sebe,lijeva strana lica smrskana te se tresao od soka,nije reagirao nikako. Nek se izvuce i drugi put pazi malo vise.

a u utorak ja mislim kod ulaza u kampus (Marsalka) tip se zaletio i pokupio pjesakinju....trag kocenja 20 m i 5 cm....zena podlegla na licu mjesta
 
Član
boskan.GSI je napisao(la):
momak je "poceo dolazit sebi" kako kaze konobar iz mrkve....vozac je u teskom psihickom stanju...bio sam i ja tu vecer kad se desilo....krivi su i jedan i drugi...momak (zlatan??) nije na pjesackom prelazio a vozac zutu liniju gazio....al krivicu nosi vozac. Tu vece nije znao za sebe,lijeva strana lica smrskana te se tresao od soka,nije reagirao nikako. Nek se izvuce i drugi put pazi malo vise.

a u utorak ja mislim kod ulaza u kampus (Marsalka) tip se zaletio i pokupio pjesakinju....trag kocenja 20 m i 5 cm....zena podlegla na licu mjesta


To kod kampusa sam vidjeo, uzasan prizor oni iz hitne oko nje lokva krvi ma nedo bog nikome i nije podlegla na licu mjesta nego su joj se borili za zivot 2-3 dana i mislim da je u petak djevojka umrla. Pogledaj malo novine
 
Član
boskan.GSI je napisao(la):
a u utorak ja mislim kod ulaza u kampus (Marsalka) tip se zaletio i pokupio pjesakinju....trag kocenja 20 m i 5 cm....zena podlegla na licu mjesta

Nije tip nego neka zena iz CG, kako sam cuo vjestacenjem auta je ustanovljeno da auto nije imalo kocnice. A druga prica je da se vide tragovi od kocenja dugi 20 metara... Djevojka nije podlegla na licu mjesta nego par dana nakon nesrece.

RIP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top