Sarajevo: Lopovi odnijeli sve točkove s dva automobila

Sarajevo: Lopovi odnijeli sve točkove s dva automobila

Član
Nepoznati lopovi skinuli su, u noći na četvrtak, sve točkove s dva automobila parkirana kod Arhitektonskog fakulteta u Sarajevu.

Možda ne bi ostali na tome da im "u poslu" nije pukla dizalica. Vlasnik jednog od tih automobila u četvrtak ujutro je ostao šokiran.

Osim što su mu lopovi odnijeli točkove s automobila također su mu oštetili i diskove.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
treba struju spojit na auto:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
nek ih sve pobije mamu im
 
Član
Slike su sad tu..ma sve treba pobiti majku im lopovskuu :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
xaxaa reflektor i pistolj...
ja stvarno nemam vise osjecaja za bilo koga i sta mozda sam ja previse nenormalan al kad bi ga uhvatio da krade pa ono ne znam sta bi mu uradio aaaaaaaaaaaaaaaaaaa lopovske drzave:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
xaxaa reflektor i pistolj...
ja stvarno nemam vise osjecaja za bilo koga i sta mozda sam ja previse nenormalan al kad bi ga uhvatio da krade pa ono ne znam sta bi mu uradio aaaaaaaaaaaaaaaaaaa lopovske drzave:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

druze meni jednom pred kucom obili auto sreca nista nisu uzeli mislili da je cd radio. I lijepo sam ugradio reflektor da se auto vidi i hvala bogu pistolj je kod prozora pa ko voli nek izvoli ;)
 
Član
Ma to je surova realnost gradjna BIH pa neku vece mom drugu na osvjetljneom parkingu sa golfa 3 skinuli jedan tocak,sve brisace i jos nekih plastika :icon_question::icon_eek::icon_mad:
 
Početnik
Ljudi pa meni su pokrali kapise ventila koje kostaju 2.00km :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
A gdje nece felge.Ali misljenja sam da ovakvim azakon nepomaze vec samo dobar degenek na dnevnoj bazi x3 i msm da bi za 2 sedmice ovakvog tretmana bili uzorni gradjani ;)
 
Član
Klepaju oni sve, meni jednom klepili cd-ove iz auta, bila na njima neka muzika nešta :lol: :lol: :lol:
 
Član
100-150m od moje kuće zračne linije :D

Kradu se majice i gaće sa štrikova, što nebi i točkovi sa auta, a iz ovog slučaja očigledno naručeni..

Lopovi se jedino mogu plašiti da ih vlasnik ili neki komšija ludi ne nafata, a policija je smiješna.
 
Član
Schumi je napisao(la):
100-150m od moje kuće zračne linije :D

Kradu se majice i gaće sa štrikova, što nebi i točkovi sa auta, a iz ovog slučaja očigledno naručeni..

Lopovi se jedino mogu plašiti da ih vlasnik ili neki komšija ludi ne nafata, a policija je smiješna.
Ma kakva policija,oni se jedino boje ludog gazde sa ovakvom strojkom


I u njoj patrone sa krupnom soli :icon_biggrin:
 
Hyundai i Toyota imaju specificne i rijetke raspone, tako da je najvjerovatnije naruceno. Ali, svejedno, pokazuje kako je Sarajevo zaostao grad u mnogim aspketima.
 
Top