Sarajevo gradi spomenik Volkswagen Golfu

Sarajevo gradi spomenik Volkswagen Golfu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zalosno zaslosno,,,ne znaju kako ce drugacije oprat pare,pa ajde onda da grade spomenik,,mamicu im lopovsku:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Plave pozicije da se nezaborave kao i one felge (miris) okaceni na retrovizor....hahahaha
nek ba ljudi,na tom ce se spomeniku spomenuti sigurno izgubljena radna mjesta,penzioneri,ucenici i studenti,bolesni i siromasni kao i ostali na koje ce ljudi misliti kad budu stajali ispred spomenika i psovali majku onom ko ga postavi tu.........
 
Član
to se neko konacno sjetio da sahrani golfove:icon_question: bezveze je da spomenik bude tek onako:lol::lol:
 
Legend
pa golf 2 je bio najbolja mazga u ratu i red bi bio da se izgradi spomenik:icon_biggrin:
 
Član
Ne znam j*ga kolko ce to kostat ima puno detalja za odradit,a svaki detalj kosta :icon_rolleyes:

Evo par primjera sa nasih cesta 1 mislim da bi mogli bit uzor :icon_smile:
ako bude 2 ima i njih stavit cemo ........
[attachment=29718] [attachment=29719]

[attachment=29720] [attachment=29721]
 
Član
Stvarno svaka cast dobro su se sjetili jednoj pravoj ikoni u koja je cesto vidljiva na cestama u BiH da dignu spomenik, svaka cast :cool:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
hahaha........najbolji komentari vazda iz grada crnog zlata.....

haha:D ni zivi-nice ne zaostaju puno:icon_biggrin:

adi187 je napisao(la):
Ne znam j*ga kolko ce to kostat ima puno detalja za odradit,a svaki detalj kosta :icon_rolleyes:

Evo par primjera sa nasih cesta 1 mislim da bi mogli bit uzor :icon_smile:
ako bude 2 ima i njih stavit cemo ........

taj drugi golf je iz banovica, neki dan idem iza njega, cadi iz dvije rore, ne vidis vozit:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top