saradnja izmedju portala

saradnja izmedju portala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Pozdrav pre svega.. pokrenuo sam skoro TuningTube.rs portal pa me interesuje dali ste zainteresovani za neki vid medjusobne saradnje izmedju 2 portala?

oba portala su usko vezana za tuning i styling masina pa mislim da ima realnog prostora za neki vid saradnje...
 
Administrator
flash_back je napisao(la):
Pozdrav pre svega.. pokrenuo sam skoro TuningTube.rs portal pa me interesuje dali ste zainteresovani za neki vid medjusobne saradnje izmedju 2 portala?

oba portala su usko vezana za tuning i styling masina pa mislim da ima realnog prostora za neki vid saradnje...

na kakvu saradnju mislis
 
Početnik
^ u bilo kakvom kontekstu, banneri, prijatelji portala i slicno tome... ako imate neke kreativne ideje predlozite nesto...
 
Početnik
ok, ako vam u medjuvremenu sine neka ideja predlozite nesto slobodno... server je izgleda trenutno malo fljusnuo ali podicice to majstori iz dreamhosta nadam se uskoro..

inace bio sam do pre par dana dolje u CG i sinula mi je sjajna ideja da uradimo kao neko takmicenje u tuningu i stylingu izmedju bivsih YU zemalja, da biramo najboljih 3 autica, ne znam kako se vama cini ta ideja...

ja sam skoro pokrenuo TuningTube portal tako da bi tu eventualno mogli da odrzimo takmicenje... Ideja je da ljudi sa par foruma okace svoje najbolje masine na TT portalu, naravno i da admini sa tih foruma dobiju mod funkcije da mogu da odrze "situaciju pod kontrolom"..

Interesuje me sta mislite o toj ideji, jeli u realno izvodljivo ili ne? pozz i cimam te na PP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top