saobraćajna

saobraćajna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Nisam očekivao ovakvu dobrodošlicu. Hvala svima.:icon_smile:
Drago mi je da sam vas nasao u dobrom raspoloženju!;)

Zaboravio sam reći da ovog Oriona vozim od 1990! Prešao sam sa njim oko 400000km. Ukupno je prešao oko 500000.

Stalno razmišljam koje auto može da ga zamijeni. Stalno dodjem do istog zaključka. Ovakvo slično, nijedno.
Mogu da ga zamijene samo bar dva auta.
1. Limuzina (može i karavan zbog stanovitih prednosti koje karavan ima nad limuzinom)
2. Terenac

Zaboravio sam reći da sam podigao Oriona sa ubacivanjem prednjih opruga od dizela a u zadnje lafete sam ubacio još po jednu lafetu. Plus tome, uzeo sam gume /80.

Kad ide asfaltom Orion je udobna limuzina a kad idem makadamom ili šumskim putem ondaje off-road odnosno visok kao zastava101.

Doduše postoje dva auta koji bi možda mogli da ga zamijene.
Volvo XC70 i
Audi Allroad.
Ali oni su mnogo skuplji i bojim se prezahtjevni za održavanje.
O ova dva ću vas pitati pod drugim topicom na ovom forumu.

Pozdrav
 
Administrator
U PRVI POST NAPISI KAKO SE ZOVES I ODAKLE DOLAZIS I POPUNI LOKACIJU NA PROFILU.


@ostali: bez postanja.
 
Početnik
pioneer09, ako si moderator mogao si do sada naučiti da se upotreba velikh slova, na način kako si to upravo uradio, na forumima smatra galamom.

Moje ime, lokacija gdje živim, itd, su moje privatne stvari!!!

Ako sam upisao za lokaciju "tiu i tamo", nemaš pravo da to obrišeš!

Imaš, ako prekoračiš ovlaštenja. Imaš, ako ti se moji postovi ne svidjaju a imaš želju da se iživljavaš. Da se dokazuješ na taj način. Da pokažeš da si "nešto" na nekom forumu.

pioneer09, bez ikakvog razloga si zatvorio temu Pathfinder" koju sam otvorio.
Kojim pravom!
Svako može da pročita šta je tamo pisalo. Ništa provokativno, ništa bezobrazno, nikoga nisam vrijedjao tim topicom.
 
Administrator
Čuj upotreba velikih slova smatra se galamom? Nisam to znao. Ako piše velikim slovima sigurno piše sa razlogom.

Kao drugo pročitaj http://www.bhtuning.com/za-nove-clanove-t-18319.html Kad mogu drugi poštovati zašto ne bi i ti.

Treće imam pravo da ti obrišem lokaciju ako nije adekvatno unešena.

Četvrto: Ne trebam se ja dokazivati ništa na ovom forumu, ni na jednom drugim, niti iživljavati već su pravila za sve ista.

I kao posljednje ću ti navesti to što sam ti zaključao temu. Otvorio si 4 ili 5 tema gdje pitaš nešto o terencima a ni u jednom nisi ništa kako treba rekao, šta god su ti rekli nije ti se svidjelo jer ti imaš svoj ukus. Umjesto da postaviš pitanje u nekoj staroj temi koju si otvorio ti otvaraš novu koja bi radi tvojih istih pitanja u drugim temama prešla u "off topic" gdje bi ti se samo smijali.

Toliko od mene. Ako ti još nešto nije jasno pitaj, a ja ću ti odgovoriti.


I ako nisi gore pročitao što sam ti ostavio link pročitaj ponovo
http://www.bhtuning.com/za-nove-clanove-t-18319.html


Lijep pozdrav
 
Član
Mislim da nebi bilo lose ponovo uvest - i + na forum, da se mozemo rijesavati vakvih padobranaca ;)
 
Legend
e2e4 je napisao(la):
pioneer09, ako si moderator mogao si do sada naučiti da se upotreba velikh slova, na način kako si to upravo uradio, na forumima smatra galamom.

Moje ime, lokacija gdje živim, itd, su moje privatne stvari!!!

Ako sam upisao za lokaciju "tiu i tamo", nemaš pravo da to obrišeš!

Imaš, ako prekoračiš ovlaštenja. Imaš, ako ti se moji postovi ne svidjaju a imaš želju da se iživljavaš. Da se dokazuješ na taj način. Da pokažeš da si "nešto" na nekom forumu.

pioneer09, bez ikakvog razloga si zatvorio temu Pathfinder" koju sam otvorio.
Kojim pravom!
Svako može da pročita šta je tamo pisalo. Ništa provokativno, ništa bezobrazno, nikoga nisam vrijedjao tim topicom.

kad se svi mogu pridrzavati pravila, zasto ne bi i ti:icon_question:
 
Početnik
@e2e4 ako si vec toliko pametan i govoris njima pravila koja extra znaju onda i ti treba da znas da cim se se prijavio na ovaj forum prihvatio si njegova pravila koja su za sve ista.U njima pise da moras imati popunjen profil i da se moras predstaviti kako pise u pravilima(ime,auto,zanimanje,interesi,razlog prijave i sl).Nisi ti nikakav izuzetak niti si bolji od drugih tako da sve sto vazi za nas vazi i za tebe,stoga ili postuj pravila ili ce te administracija sankcionisat u skladu sa tim istim pravilima.;)
 
Član
dobro dosao e2, a tacno odakle si da tu nikad nedodem sa kolima jer ocito je da tu ima mnogo tih letecih sto vole lupati auta :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top