Saobracajna nesreca u Tuzli

Saobracajna nesreca u Tuzli

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/povrijedjen-pjesak-kod-zeljeznicke-stanice/121228152 malo prije prosao 3 auta hitne pomoći prosla..ja mislio da je mnogo ozbiljnije..:icon_eek:
srecom niko nije pogino..a jos se ne zna ko je kriv:icon_confused:
 
Administrator
najbolja stvar koju treba uraditi je da se novopečenim vozačima zabrani voziti jako auto. Naravno svako auto razvija brzinu, ali kada osjetiš kako povlači ode to. On 18 godina i brzo vozi, a ograničenje 50:icon_mad:
 
Član
Ma nek nije nikome nista bilo, ali lijepo je on udario.
Gledam oko sebe ovu raju sto su tek polozili,18-19 godina, sve levat do levata. :icon_rolleyes:
Treba podici granicu na 22 godine jer ove danasnje generacije kasne i u psihickom i fizickom razvoju na odnosu generacije prije. (bez ljutnje)
 
Franki je napisao(la):
Ma nek nije nikome nista bilo, ali lijepo je on udario.
Gledam oko sebe ovu raju sto su tek polozili,18-19 godina, sve levat do levata. :icon_rolleyes:
Treba podici granicu na 22 godine jer ove danasnje generacije kasne i u psihickom i fizickom razvoju na odnosu generacije prije. (bez ljutnje)

a jbg..takvav je narod :icon_confused: nemoš' ga promjenit

ja se zapravo slazem sa ovim gore navedenim..mada imam 20 godina i vozacku 2 godine
ali kazem..svi mi znamo GASATI ..ali brate treba bar u vecini slucajeva razmisljat o posljedicama..kazem ovo jer GLEDAM PAR LIKOVA U TUZLI- (pretpostavljam ČISTOKRVNI BABINI SINOVI, obicno GRADSKI TIPOVI :D koji su neki *u*ac il nesto vec..jer da je njihovo sumnjam da bi onako vozili,ili mozda opet bi) paa jedan sa peugotom 307..neki sa golfom 5..i da ne nabrajam..pa ljudi voze ulicama kraj skole (po mojo procjeni nekih 80,90..vidio ih par puta)

Treba podici granicu na 22 godine jer ove danasnje generacije kasne i u psihickom i fizickom razvoju na odnosu generacije prije. (bez ljutnje)
[/quote] evo jos neko primjetio da ove danasnje generacije kasne u oba razvoja..
al sta mozemo bitno se dokazat bha :D
 
Član
Šta velite niko nije nastradao :) ovaj pješak je bio pod gasom 1,5 i povređen je.

I sad kaže vozač ovo ono, čovjek niješ išao brzo uopšte vidite da je bandera u životu...
 
aServis je napisao(la):
Šta velite niko nije nastradao :) ovaj pješak je bio pod gasom 1,5 i povređen je.

I sad kaže vozač ovo ono, čovjek niješ išao brzo uopšte vidite da je bandera u životu...

pa niko nije ni rekao da je ovaj isao brzo..vec da se odmah nisu znalo sta je razlog ove nesrece..
ali sve gore navedeno..se odnosi NA UOBICAJENU SITUACIJU PO PITANJU MLADJIH VOZACA :D
 
Top