Saobracajna nesreca na putu Tuzla-Kalesija

Saobracajna nesreca na putu Tuzla-Kalesija

Član
U nesvakidašnjoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 14:00 sati u mjestu Gornji Rainci lakše tjelesne povrede zadobila je samo jedna osoba. Naime, mještani prepričavaju saobraćajnu nesreću, kao neki holivudski film. Prema njihovim riječima vozač kamiona je preticajući kolonu automobila direktno udario u automobil „mercedes“ za čijim upravljačem je bio Bego Gutić a u vozilu je još bio njegov sin i supruga Subhija koja je i zadobila lakše povrede, a zatim se prevrnuo i udario u parkiranog „pasata“ u kojem su bile tri osobe.
O kakvom udesu je riječ najbolje pokazuje fotografija na kojoj se vidi da su od siline udara kamionu otpali zadnji točkovi.
„Samo sam vidio dim i čuo udar, a zatim sam došao tu i vidio vozača kamiona kako izlazi i govori da mu nije ništa“, rekao nam je jedan mještanin koji je krenuo sa unukom da dijeli kurbane.
Kamion čiji vozač je najvjerovatnije i krivac saobraćajne nesreće je vlasništvo Adina Džafića iz Donjih Rainaca. Iako je odbijao da mu se ukaže ljekarska pomoć, vozač kamiona je ipak prevezen u Dom zdravlja Kalesija. Policija utvrđuje okolnosti pod kojim je došlo do ove saobraćajne nesreće.

saobracajna_rainci1.jpg

saobracajna_rainci2.jpg

saobracajna_rainci3.jpg
 
samo...poslije ovog danas sto sam vidio, skontao sam da treba sto vece auto imati! nedaj boze da je bio umjesto sa mercedesom, ovaj bio sa golfom :S
 
Član
Death_beat je napisao(la):
samo...poslije ovog danas sto sam vidio, skontao sam da treba sto vece auto imati! nedaj boze da je bio umjesto sa mercedesom, ovaj bio sa golfom :S

jooj zar i ti :lol:...ajd sto opelovci navode golfa u svim primjerima al zasto ti ?? ;)
 
Član
Passatu sad bas fino izgleda straznji kraj, ljepsi nego je izasao iz tvornice :D

Sta je moglo biti, nije bilo nista, tako sve super...
 

MTR

Član
Gledaj seljacine sa tamicem jebo mater svoju seljacku , ma sve pobit , nedo bog da je mene vako' , cim bi izasao iz kabine i rekao da mu nije nista .... e sad ce ti bit usta te seljacka izjebem , ubit hljeb u njemu , pa pogledaj ti "kamiona" ...Prle i Tihi bjezali u njemu od svaba 1941 gore po Batajnici
 
_nerko_ je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
samo...poslije ovog danas sto sam vidio, skontao sam da treba sto vece auto imati! nedaj boze da je bio umjesto sa mercedesom, ovaj bio sa golfom :S

jooj zar i ti :lol:...ajd sto opelovci navode golfa u svim primjerima al zasto ti ?? ;)

golf je naveden kao simbol starog auta, mislio sam na golf 1-2, a ne na 5-6-7-8-itd :D hebat ga, i sam vozim jednog
 
Član
jebo ti to, gledaj tamica jeste bio ocuvan, k'o da je tek iz fabrike :lol:
bolja limarija nego na mom golfu :D
 
Top