Saobracajna nesreca kod TE Tuzla

Saobracajna nesreca kod TE Tuzla

OmO

Član
Na magistralnom putu M4 Doboj-Tuzla, kod termoelektrane Tuzla, dogodila se saobraćajna nesreća oko 23 sata. U nesreći su učestvovala dva motorna vozila.

0.jpg

1.jpg

2.jpg


O povrijeđenima za sada nema tačnih informacija. Nakon policijskog uviđaja možemo očekivati više informacija.
 

OmO

Član
U ovoj nesreći učestvovala su tri vozila: kamion, terensko vozilo džip stranih registarskih oznaka i Opel kadet u kojem su se nalazile četiri mlađe muške osobe.

Prema nezvaničnim informacijama do ove teške nesreće je došlo kada je terensko vozilo džip zbog neprilagođene brzine uslovima na putu udarilo u zadnji dio kamiona koji se u tom trenutku kretao ispred džipa, nakon toga se odbio i ostvario direktan sudar sa vozilom Opel kadet koje se kretalo iz suprotnog smjera. Od siline udarca džip se prevrnulo u obližnji kanal.




Osim uposlenih u Službi hitne medicinske pomoći, unesrećenima pomoć ukazali i pripadnici Profesionalne vatrogasne brigade u Tuzli, koji su ih izvaličili iz vozila.

''Jeziva slika, izvalačio sam povrijeđene iz vozila, jedan nije disao. Mislim da od džipa nema ništa, on se prevrnuo u kanal, vidite kako je smrskan. U kadetu su bila četiri mladića. Mislim da su teško povrijeđeni'', kazao je za RTV Slon jedan od očevidaca koji je pomagao unesrećenim.

Prema informacijama do kojih je došla ekipa RTV Slona dva od tri vozača u ovoj nesreći bila su pod uticajem alkhola. Saobraćaj na ovoj dionici puta do kasno u noć bio je potpuno obustavljen. Uviđaj na licu mjesta obavili su pripadnici PU Tuzla i služba OKP-a.

Sva povrijeđena lica nalaze se u UKC-u Tuzla gdje im se ukazuje ljekarska pomoć.


 
Član
u prvo recenici, gdje pise da je dzip stranih registarskih oznaka, sam vec znao da je dzip kriv al sam opet saceko da procitam i ostatak teksta da budem siguran ... dijaspora kad dodje ovdje ponasa se bukvalno ko da ih ko s lanca pustio i pobise narod sa svojim divljanjem ... tuga ,,,
 
Član
Dasine , čast pojedincima ,al tamo ako je na autoputu ograničenje 60, nesmije ga preć, a ovdje kad dođu to po naseljima vozi 100, seljačine neotesane, opet kažem, čast pojedincima
 
Top