samsung galaxy S1 iGo / Garmin itd ...

samsung galaxy S1 iGo / Garmin itd ...

Član
Samo malo, Garmin može na Andoid, koja je fora, kako to ide? A ne slažem se za mape. Za BIH i Hrvatsku, najbolje mape ima Garmin, AdriaRoute mape.
 
mara- je napisao(la):
Samo malo, Garmin može na Andoid, koja je fora, kako to ide? A ne slažem se za mape. Za BIH i Hrvatsku, najbolje mape ima Garmin, AdriaRoute mape.

adria route jeste definitivno najbolji skup karata za nase prostore, ali mape na navigonu (kojeg radi garmin) su ocajne, u Sarajevu postoji samo glavna cesta i to je to, sporedne ulice ne postoje ucrtane uopste........ samo pazite, ne mjesajte garmin i navigon, iako radi ista kompanija nisu isti formati mapa ;)

P.S. Navigon radi na WinCE , a za garmina ni ja nisam sretao da radi na androidu, mada iskreno nisam ni trazio pretjerano, iGo mi je mnogo bolji ;)
 
ama samo skini onaj torrent sa stranice ispred sa mapama i svim, ne sto sam ja posatavio, kada otvoris stranicu na piratebay imas i upustvo na nasem, ne mozes zajebati ;)
 
Član
instalirao i sve ok, ali sad kad iz BiH napravim rutu u Njemačku, izadje poruka...

Cannot find patch, maps are isolated !

nešto sam googlao i našao da nisu iste mape ili šta ja znam, šta sad učiniti ?!
 
Član
skora je napisao(la):
Evo linka, torrent je u pitanju i ima sve objasnjeno! ovo su najnovije mape i kod mene extra radi! ;)
http://thepiratebay.se/torrent/7119702/[ANDROID]_iGO_8.4___Europe_Maps_2012

Ima li gdje password za ovaj rar???
 
Top