SaMoStreetRace 2007 / II

SaMoStreetRace 2007 / II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
"Dreče ili ne, stvar je subjektivnog osjećaja. A pošto vidim da ti je referentni sistem za zvuk golf 2 bojim se da stvarno nemamo šta pričati o zvuku benzinskih motora."
hahahahahahaahahahhaha lollllll x 1000000. Pa ti ni na igrici neces moc provazat kola "mocnih" za cijeli zivot, kolko sam ih provozo ja i koja cu jos provozat.... dobro odvagaj sta ces rec prije neg napises post......

A primjer golfa uzimam posto to je cudesno auto sta pod haubu moze sve stat.... a i samim tim sto sam dva golfa vec sastavljo s lijepim masinama....
 
Član
A i ide se u off s temom tako da otvori drugu temu u kojoj cemo se "natezat" mada ja sam reko sto sam imo....
 
Član
HuKa je napisao(la):
Slazem se, al npr u jugu ubacis od una turba 1.4 motor i odradis ga posteno i on ide ko formulica...
samim tim on se samo zove jugo.... i ima karoseriju juginu a sve ostalo je s drugih kola... a sto se tice te reakcije ja sam u mostaru s mazdom 3 110 ks TD + chip imo vrijeme 16,2 s reakcijom od 1,3 sec..... I sta da kazem sad da moja mazda ide 14,9 na 402m...... Mjerilo auta je vrijeme s reakcijom na 402m .... A taj jugo ako je s juginim motorom nabrijanim iso 16 sec s reakcijom to je lijepo vrijeme.
Izvini, ali ovo je yugin motor i sve yugino... sve što nije yugino urađeno je ručno... i nema dijelova od nekih turbaša i sl...

Ovaj yugo može ispod 15 sec... nagovarali smo Nihu da to napravi, al se on samo smijao i rekao da nema želje na 402 da vozi i da mu to nikad neće biti merak voziti u odnosu na brdo... inače svoje auto nikad nebih dovezao na pistu, to je incijativa njegovog sina bila... toliko. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top