samci na BH tunning-u

samci na BH tunning-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZELA GTI je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
vidoviti ZELA :lol::lol:

ovdje skoro nitko nije skontao šta sam uradio:lol::lol::lol:Uzeo sam spisak prisutnih na forumu na večer kada je valenitnovo.:icon_smile: nisam vidovit,čista logika:lol::lol:

šalim se, naravno da sam skontao kako si došao do ovog spiska,
datum, vrijeme i logika. mada si u mom slučaju u pravu :icon_sad:
 
Član
@OggyBoy: raskinuo s jednom, dosla druga...:lol:

tako i kod mene, nikad u vezi a uvijek cura neka pored...:D:lol:
 
Član
srdjo je napisao(la):
@OggyBoy: raskinuo s jednom, dosla druga...:lol:

tako i kod mene, nikad u vezi a uvijek cura neka pored...:D:lol:

Tesko je to objasniti, ali i kad sam u vezi, kao da nisam (ne ponosim se ovim).:D
Samo, iz licnog iskustva, kad sam u vezi, mnogo vise djevojaka imam, valjda osjete da necu da ih smaram posto imam djevojku, a ja ne znam reci ne.:D
 
Član
:lol::lol::lol: kao da gledam sebe kad citam tvoje...znao sam za noc napraviti po 300 km...curu (zvanicnu:D ) isporucim kuci u 8 i zovne me druga a ja nemogu da ne odem:D:lol:
 
Član
srdjo je napisao(la):
:lol::lol::lol: kao da gledam sebe kad citam tvoje...znao sam za noc napraviti po 300 km...curu (zvanicnu:D ) isporucim kuci u 8 i zovne me druga a ja nemogu da ne odem:D:lol:

Sve neki Don Huanovi.:lol::lol:Gdje se nabavljaju te cure? u Merkatoru???da i ja zbavim sebi jednu:lol::lol:
 
Član
Sve neki Don Huanovi.:lol::lol:Gdje se nabavljaju te cure? u Merkatoru???da i ja zbavim sebi jednu:lol::lol:
[/quote]

Ima i u FIS-u.:D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ljudi ja sam s vama....ni meni zena ne da da imam curu :icon_sad:


:cool:

Fazon je da joj svaki put pricas do detalja kad je prevaris, a ona ce da puca od smijeha, a tebi savjest mirna.:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top