Saljite free sms poruke preko firefox-a

Saljite free sms poruke preko firefox-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa srbija ima jos odavno, al to nikad nije ni radilo xD Mozda tako oce i bosancima da nameste, iam a u stvari nema :icon_twisted:
 
dugo je i radilo :lol: a jedino što ne kužim je-za Bosnu piše da je poslata poruka a naravno nikad ne stigne al što za Hrvatsku i Tele 2 piše pogrešan broj :icon_question: kako god...možda jednog dana i proradi :lol:
 
Član
djavolica je napisao(la):
dugo je i radilo :lol: a jedino što ne kužim je-za Bosnu piše da je poslata poruka a naravno nikad ne stigne al što za Hrvatsku i Tele 2 piše pogrešan broj :icon_question: kako god...možda jednog dana i proradi :lol:

pogresan broj- zato sto promjenimo 385 u 387, vjerovatno zbog toga:icon_biggrin:
a bas fali sad ovo, kredita se nema, ovo ne radi, jbg
 
boss_C200 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
dugo je i radilo :lol: a jedino što ne kužim je-za Bosnu piše da je poslata poruka a naravno nikad ne stigne al što za Hrvatsku i Tele 2 piše pogrešan broj :icon_question: kako god...možda jednog dana i proradi :lol:

pogresan broj- zato sto promjenimo 385 u 387, vjerovatno zbog toga:icon_biggrin:
a bas fali sad ovo, kredita se nema, ovo ne radi, jbg

Meni treba za broj u Hrvatskoj :icon_smile: lako mi je za ove naše uvijek ima Bhmobile a i nije ni toliko skupo...al za Hrvatsku je ipak 0.20 kf pa je ovo dobro bilo dok je radilo...ne kontam zašto neće sad, ispravan pozivni, broj iz Hrvatske i na Tele 2 naravno i opet neće :icon_rolleyes:
 
CoL3-99 je napisao(la):
imam i ja tele2 karticu,probam si poslati i nece ni to:icon_smile:

Eh da je ovo čudo nekad davno bilo dostupno...koje bi se pare samo uštedile :lol: ima li ikakva druga stranica osim wadje za slanje poruka širom svijeta?Na wadji svakako mogu 3 samo dnevno prema istom broju a meni to malo :lol:
 
BHT Ovisnik
hahaha,ja sam davno koristio jednu stranicu,moglo se 15-ak poruka mislim slat,pitat cu prijatelja,on je jos koristi:icon_smile:
 
CoL3-99 je napisao(la):
hahaha,ja sam davno koristio jednu stranicu,moglo se 15-ak poruka mislim slat,pitat cu prijatelja,on je jos koristi:icon_smile:

Zahvaljujem :icon_smile: bilo bi od velike pomoći jer ja ne mogu nikako da nađem neku koja radi stvarno.Da ne idemo dalje u off topic ako nđeš kakvu pošalji na pm :icon_smile:
 
novina radi ovo cudo i jos je ubacena bosna i hercegovina u program s tim kad dodje sms dodje 2222 ali nekontam daje nam wap adresu da vidimo poruku ako ko skonta nek javlja

mora se na u mMail uci i onda da se procita jbg sranje je ovako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top