sal

sal

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1000€ :icon_question: ... jesil siguran:icon_question: ... za te pare ti ja prodam svoju komplet muziku iz auta ... sta ce ti sta bolje i glasnije :cool: ...
 
Član
sal je u *urcu , isto ti je to ko i first i elit , ako već uzimaš , uzmi kvalitetno npr:pionir,kenwood...
;)
 
Član
Pioneer88 je napisao(la):
Ma kakav SAL jarane to ti je neprovjerena marka ;)

sad bas da je neprovjerena pa i nije, neznam dal se ko sjeca onog plavok klia iz slovenije momak sto je ranije dolazio na race, imao je je komplet sal opremu i veliku sal naljepnicu sa strana ... mislim da nije imao neki rezz bas za pamtit, al nije bio ni tolko los ... kao sto sam reko, sal nije neka posebna marka, sasvim je solidna ... a iskreno oni nekako pariraju pioneer-u sa cjenama tako da bi se ja radije odlucio za to nego za sal ... pozz
 
Član
hvala drugari onda sal nije siguran npr.za fijat punto 96.ja pravo da vam kazem volim samo jak bass sto jace to bolje za finocu zvuka ne marim pa mozda bi kasnije jos ulozio pa da izadjem na takmicenje u db. bass je bass.

hvala puno drugari. znaci sal nije nesto.npr.za fijat punto 96 za njega. ja vse volim jak bass nego finocu zvuka pa mozda nekad krenem i u takmicenje u db bass je bass
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top